Zorganizowanie imprezy integracyjnej

Z okazji ośmiolecia firmy miała być zorganizowana impreza integracyjna dla wszystkich pracowników. W ostatnim czasie pojawiło się sporo nowych osób w firmie i warto było, żeby wszyscy bliżej się poznali. Znałam się na sprawach organizacyjnych i sama zaoferowałam szefowi, że wszystkim się zajmę. 

Impreza integracyjna w nowoczesnym klubie 

imprezy integracyjneWpadłam na pomysł, żeby imprezę integracyjną zorganizować w nowo otwartym klubie. Znajdował się on w hotelu, który był bardzo modny a w klubie często były występy znanych gwiazd. Nie wiedziałam jednak, czy klub organizował zamknięte imprezy integracyjne i musiałam skontaktować się w tej sprawie z menadżerem. Spotkanie odbyło się w klubie i przy okazji mogłam zobaczyć, czy wszyscy pracownicy bez problemu się zmieszczą. Klub był duży i bardzo elegancki. Idealnie nadawał się na imprezę integracyjną. Z menadżerem ustaliłam wszystko i cieszyłam się, że istniała możliwość zorganizowania imprezy integracyjnej właśnie w tym klubie. Dodatkową atrakcją dla wszystkich pracowników miała być fotobudka, która stała w klubie. Zamówiłam jedzenie w postaci przekąsek i chipsów. Każdy z pracowników dostanie karnet na dwa drinki, który będzie mógł wykorzystać w barze. Dodatkowo zaprosiłam zespół muzyczny, który miał grać koncert. Kiedy cały projekt przedstawiłam szefowi, to był zadowolony, że w taki właśnie sposób zorganizowałam imprezę. Klub był bardzo nowoczesny i modny, dlatego byłam pewna, że każdy z pracowników będzie zadowolony z tej imprezy.

Impreza odbyła się w piątek wieczorem. Pojawili się na niej wszyscy pracownicy. Cieszyło mnie to, bo utwierdziło w przekonaniu, że wybrałam idealne miejsce na taką imprezę. Zorganizowałam nawet konkurs dla wszystkich, w którym do wygrania były atrakcyjne nagrody.

Zorganizowanie imprezy integracyjnej
Przewiń na górę