Zlecenie na tłumaczenie

Jako przedstawiciel dużej krajowej firmy często zdarza się sytuacja, w której trzeba współpracować z kontrahentem pochodzącym z innego kraju. W takim przypadku kluczowa jest właściwa komunikacja. Stosunkowo rzadko zdarzają się sytuacje, w których umawiamy się z kontrahentem na spotkanie twarzą w twarz. Zdecydowanie częściej są to rozmowy telefoniczne lub wideokonferencje.

Tłumaczeniami zajmuje się firma zewnętrzna

tłumaczenia dla firm - WrocławNajczęściej jednak wymieniamy między sobą dokumentację w formie listowej lub mailowej. Właśnie z tego zrodziła się konieczność znalezienia firmy, która wykonuje tłumaczenia dla firm – Wrocław. Biorąc pod uwagę skalę przedsięwzięcia sam nie jestem w stanie tłumaczyć całej wychodzącej korespondencji. Po za tym jestem odpowiedzialny w firmie za nawiązywanie nowych kontaktów i pozyskiwanie nowych kontrahentów. Ponadto nie chcemy zatrudniać nowej osoby, która miałaby się zajmować tylko tłumaczeniami dokumentów. W związku z czym czynność tą postanowiliśmy zlecić firmie zewnętrznej. Poszukiwania poszły nadzwyczaj sprawnie. Wszystko dzięki mojemu szwagrowi, który polecił mi pewną firmę. Sam niedawno przerabiał podobny problem i zrobił dokładną analizę rynku, z czego chętnie skorzystałem. Niezwłocznie nawiązaliśmy współpracę z firmą poleconą przez szwagra. Jestem bardzo zadowolony z jakości świadczonych przez nią usług. Tłumaczenia są dostarczane zawsze przed upływem wyznaczonego terminu. Jakość samego przekładu nie pozostawia żadnych uwag. Krok ten okazał się ważny dla rozwoju firmy.

Mogę teraz poświęcić więcej czasu na poszukiwanie nowych kontrahentów, którzy przyczynią się do zwiększenia obrotu. Od czasu kiedy zleciłem tłumaczenie dokumentów firmie zewnętrznej pozyskałem kilku nowych kontrahentów. W ciągu trzech miesięcy obroty zauważalnie wzrosły. Z niecierpliwością czekam na raport kwartalny.

Zlecenie na tłumaczenie
Przewiń na górę