Zdjęciowa multirama w prezencie urodzinowym

Mam bardzo dobry kontakt ze swoją młodszą siostrą. Ja mam dwadzieścia sześć lat, a ona skończyła niedawno siedemnaście, ale nie przeszkadza nam to by codziennie ze sobą rozmawiać i zwierzać się ze swoich problemów. Dwa tygodnie temu moja siostra skończyła siedemnaście lat. Oczywiście zostałam zaproszona na imprezę, a więc musiałam kupić jej prezent.

Wybrałam multiramę prostą, ale elegancką

multirama na zdjęciaMoja siostra uwielbia robić zdjęcia – nie tylko typowe selfie czy zdjęcia ze znajomymi z imprez, ale też robi bardziej artystyczne zdjęcia, które strasznie mi się podobają. Początkowo pomyślałam o tym żeby kupić jej nowy obiektyw do aparatu, ale taki sprzęt jest bardzo drogi. Stwierdziłam, że obiektyw kupię jej na osiemnastkę. Na te urodziny postanowiłam kupić jej ramkę na zdjęcia. Ale nie taką zwykłą i tanią. W sklepie spodobała mi się multirama na zdjęcia w kolorze białym i ozdobnymi złotymi elementami. W sklepie były różne rodzaje takich ramek. Bardzo podobała mi się multirama na cztery zdjęcia z ozdobnym napisem „love”, ale wiedziałam, że moja siostra woli bardziej prosty styl. Dlatego też kupiłam jej multiramę na 11 zdjęć o bardzo prostym dizajnie. Zrezygnowałam z tej ramy ze złotymi ozdobami i wybrałam wersję w całości białą. Ramki były połączone i to co mi się bardzo spodobało to to, że były one różnych rozmiarów. Nie chciałam dawać siostrze pustego prezentu, a więc wypełniłam każdą ramkę różnymi zdjęciami, które znalazłam na jej portalach społecznościowych.

Multirama na zdjęcia prezentuje się bardzo elegancko, ale i z drugiej strony bardzo uroczo przez to jakie zdjęcia umieściłam w ramkach. Siostrze bardzo spodobał się prezent ode mnie. Spodobał jej się nie tylko wybór odpowiedniej ramy, ale też i zdjęcia jakie wybrałam i wydrukowałam. Był to prezent od serca, a więc cieszę się, że jej się spodobał.

Zdjęciowa multirama w prezencie urodzinowym
Przewiń na górę