Zdecydowałam, że chciałabym się uczyc o księgowości

W czerwcu będę kończyć liceum. Matura jest już za mną. Poszło mi dobrze. Nie mam jeszcze oficjalnych wyników ale z tego co sobie sprawdzałam zaraz po wyjściu to praktycznie wszystkie odpowiedzi miałam dobrze pozaznaczane. Stoję teraz przed ważnym wyborem jaki kierunek studiów wybrać. Moi rodzice nie chcą się wtrącać w moje wybory ale mówią żebym się bardzo poważnie nad nimi zastanowiła.

Zastanawiam się nad pracą w księgowości

księgowość w BydgoszczyW dzisiejszych czasach warto jest wybrać kierunek studiów z przyszłością. Teraz jest spore bezrobocie nawet wśród osób, które kończyły uczelnię wyższą. Moja mama jest stomatologiem a tata budowlańcem. jedna i druga branża jest dobrze opłacana ale ja nie chciałabym wykonywać tych zawodów. Mnie interesuje księgowość. Wstępnie sprawdzałam już takie kierunki na studiach w Bydgoszczy. nie wiem czy miałabym szansę ale będę chciała próbować swoich sił jak tylko dostane wyniki z matury. Księgowość w Bydgoszczy bardzo dobrze się rozwija. Jest wiele biur rachunkowych, które oferują swoje usługi w różnych cenach. Biura rachunkowe są chętnie wybierane przez klientów indywidualnych a także właścicieli firm. Uważam, że księgowość w Bydgoszczy jest kierunkiem rozwojowym. Zawsze rachunkowość będzie potrzebna w firmach więc kierunek daje szanse na dobra pracę. Ja zawsze lubiłam matematykę więc wydaje mi się, że dałabym sobie rade na tym kierunku. Moim rodzicom ten kierunek się spodobał i wspierają mnie w wyborze.

Dostałam wyniki z matury. Okazało się, ze spełniam wszystkie wymagania jeśli chodzi o kierunek z rachunkowością. Postanowiłam od razu złożyć swoje dokumenty na studia. Będę musiała około miesiąca czekać na wyniki czy udało mi się dostać ale myślę, że mam spore szanse. Ciesze się, że podjęłam taką decyzję i wybrałam ten kierunek.

Zdecydowałam, że chciałabym się uczyc o księgowości
Przewiń na górę