Zastosowanie led do podświetleń kuchni

Profile LED to nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie stosowane często w  kuchni dzięki swoim zaletom. Branża meblarska produkująca meble kuchenne coraz częściej stosuje profile LED dzięki ich efektownemu działaniu. Jakie jeszcze zalety ma stosowanie profili LED w meblach kuchennych i oświetleniu naszej kuchni?

Oświetlenie naszej kuchni za pomocą profili LED

profil led do podświetleńDzięki profilom LED jest możliwe równomierne oświetlenie blatów roboczych w kuchni. Profil LED do podświetleń umieszczony nad blatem umożliwia uzyskać dokładne i idealnie rozproszone oświetlenie potrzebne dla prac kuchennych. Profile oświetlające możemy montować na środku lub na końcu wieńca szafki kuchennej. Rozmieszczenie ich zależy od długości i budowy naszych mebli kuchennych. W profilach LED ważny jest też zastosowany klosz. Kosz mleczny lepiej rozprasza światło i sprawia, że oświetlenie kuchenne jest bardziej estetyczne. Oświetlenie LED montuje się na wymiar i bierze się pod uwagę możliwości aranżacji w naszej kuchni. Można je montować z minimalną ingerencją w nasz mebel. Dla podświetleń blatu oferowane są różne modele opraw. Mogą być one standardowe, wpuszczane w płytę lub kątowe. O wyborze ich zdecydujemy z konsultantem firmowym, który doradzi nam również jaki odcień światła będzie najlepszy w naszej kuchni. Oświetlenie możemy zamontować również samemu.

Oświetlenie kuchni za pomocą profili LED, to rozwiązanie które wypiera dotychczasowe systemy z rynku. Dzięki zastosowaniu tego systemu nasza kuchnia będzie oświetlona dokładnie w taki sposób jaki chcemy, a światło będzie padać na te powierzchnie naszej kuchni, które właśnie tego potrzebują. Po zamontowaniu systemu oświetlenia ledowego, nasza kuchnia i jej wyposażenie nabierze nowego, niebanalnego charakteru.

Zastosowanie led do podświetleń kuchni
Przewiń na górę