Założyłam własny sklep

Bardzo lubię modę i byłam nawet na studiach na Akademii Sztuk Pięknych na kierunku projektowania. Niestety okazało się, że bycie projektantką to nie jest do końca zajęcie dla mnie. Moja pasja do mody i kreowania różnego rodzaju stylizacji jednak nigdy mi nie minęła. Kiedy skończyłam 30 lat postanowiłam zmienić coś w moim życiu. Otworzyłam sklep odzieżowy.

Długo szukałam tanich mebli sklepowych

tanie meble sklepoweMoje poczucie estetyki nie pozwoliłoby mi urządzić mojego butiku byle jak, więc samo wybranie odpowiedniej lokalizacji i zdecydowanie się na konkretny styl wystroju zajęło mi całkiem dużo czasu. Po zakupieniu ubrań najwyższej jakości i wybraniu pięknych ozdobnych tapet i szklanych paneli na ścianę nie miałam już wielkiego budżetu jaki mogłabym przeznaczyć na meble do sklepu. Dlatego też musiałam znaleźć jakieś tanie meble sklepowe, które jednak mimo swojej ceny będą eleganckie. Musiały być one solidne i wykonane z dość wysokiej jakości materiałów. Jeżeli wyglądałyby tanio i przeciętnie nie pasowałyby do reszty wystroju. Po dość długich poszukiwaniach udało mi się znaleźć meble idealne – klasyczne, ale jednocześnie z elementami nowoczesnymi. Bardzo dobrze pasują do reszty wystroju i ogólnej atmosfery sklepu, która jest połączeniem tradycjonalizmu z nowoczesnością i odrobiną szaleństwa. Meble były w kolorze białym jednak ja przemalowałam niektóre ich części na srebrny kolor. Wygląda to naprawdę super! I w ogóle nie widać tego, że są to tanie meble. Wręcz przeciwnie.

Na razie w butiku wszystko idzie po mojej myśli. Nie narzekam na ilość klientów, spośród których niektórych mogę nazwać już stałymi klientami. Większość osób bardzo komplementuje wygląd sklepu i są w szoku, że wszystko zaaranżowałam zupełnie sama. Jestem dumna z siebie i swojego biznesu.

Założyłam własny sklep
Przewiń na górę