Zalane mieszkanie – potrzebna naprawa komputerów

naprawa komputerów

Codziennie rano wychodząc do pracy zawsze upewniam się, że woda jest zakręcona i nic z rur nie cieknie, nie chciałbym zalać sąsiadów na dole. Szkoda tylko, że mój sąsiad z góry nie robi takich rzeczy, gdyż w zeszłym tygodniu jak co dzień wyszłam do pracy i po powrocie do domu miałam nie miłą niespodziankę.

Zalało mi komputer – naprawa będzie konieczna

naprawa komputerów

Zalało mi mieszkanie i to nie u mnie rury pękły, czy też nie zakręciłam kranu, tylko mojemu sąsiadowi z góry pękła rura. Jak widać jego łazienka jest umiejscowiona tuż pod moim gabinetem, gdzie trzymam komputer. Na nie szczęście na swoim biurku zostawiłam tablet oraz w dodatku woda leciała na to moje biurko, wprost na tablet oraz komputer. Zabrałam cały sprzęt na bok, nie chciałam, aby dalej na nie leciała woda. Potem od razu pobiegłam do mieszkania tego sąsiada i zaczęłam walić w jego drzwi, by mi otworzył. Wiem, że jest zawsze w domu, gdyż jest on na emeryturze i rano zawsze jeździ na ryby, a potem wraca prawie o tej samej godzinie co ja z pracy. A on jakby niby nic otworzył mi te drzwi oraz był bardzo zaskoczony, jak mu powiedziałam, że leci mi woda z sufitu. Musiałam znaleźć bardzo szybko jakiś punkt, gdzie jest naprawa komputerów, gdyż w swoim mam bardzo ważne dane, których nie mogę stracić.

Łódź to miasto, w którym jest wiele punktów naprawy komputerów, co więcej udało mi się znaleźć punkt, gdzie dokonywana jest naprawa tabletów. Ciekawe ile będę musiała za to zapłacić. Ciekawe też czy dostanę odszkodowanie. Mam nadzieję, że tak i dość szybko wypłacą.

W znalezieniu miejsca z naprawą komputerów pomogła mi strona – http://topkomputer.com

Zalane mieszkanie – potrzebna naprawa komputerów
Przewiń na górę