Zachwycamy się muzyką, która została wykorzystana w filmie

muzyka do filmów

Raz w miesiącu umawiamy się z koleżankami na wypad do kina. Zazwyczaj staramy się wybrać firm, który będzie pasował całej naszej ekipie. Nie jest to łatwe ale zazwyczaj dogadujemy się w tym względzie. Uwielbiam nasze wypady.

Muzyka do filmów pasuje do scen

muzyka do filmówNasi mężowi zostają z dziećmi w domu a my mamy chwilę dla siebie żeby się zregenerować i odpocząć. Po filmie idziemy coś zjeśc i taka zrelaksowana wracam do domu. Dzisiaj firm, który oglądaliśmy bardzo nam się spodobał. W trakcie naszej kolacji sporo rozmawialiśmy o muzyce. Muzyka do filmów odgrywa bardzo ważną rolę. Muszę przyznać, ze o chyba żadnym filmie tak długo nie dyskutowałyśmy w trakcie jedzenia. Zazwyczaj oglądamy film i w trakcie jedzenia rozmawiamy o pracy. Dzisiaj było inaczej. Jedna z koleżanek prowadzi royalty music i bardzo ważna jest dla niej muzyka. Royalty free music to strona na której znajdują się różne piosenki. Muzyka do reklamy często pochodzi z takich właśnie stron. Banki muzyki są dostępne dla każdego. Muzyka do prezentacji także może pochodzić z royalty music. Każda osoba, która ma ochotę lub potrzebuje muzyki może się zarejestrować na royalty free music. Na początku trzeba wykupić licencję. Kwota ta nie jest wysoka a po opłaceniu jej można swobodnie korzystać z royalty music. Najwyższej jakości muzyka do filmów musi współgrać ze scenami. Nawet nie zdajemy sobie sprawy oglądając film ile czasu trzeba poświecić żeby prawidłowo dobrać muzykę. Koleżanka, która pracuje w tej branży wie jakie to ważne. Film , reklama czy nawet prezentacja dzięki prawidłowo dobranej muzyce są lepiej oceniane.

To jest bardzo ważne. Muzyka do filmów często zdobywa nawet nagrody czy wyróżnienia. Wydaje mi się, że muzyka z filmu na którym dzisiaj byłam z dziewczynami na pewno zdobędzie jakąś nagrodę. Muzyka na pewno dopełniła bardzo dobry film.

Zachwycamy się muzyką, która została wykorzystana w filmie
Przewiń na górę