Zabezpieczenie zakupów w koperty bąbelkowe

koperta bąbelkowa

Ostatnio wybrałam się na zakupy do centrum handlowego. Bardzo lubię zakupy a właśnie przyszła przyszła wiosna, więc przyda mi się kilka fajnych rzeczy.

Broszka prezentem dla mamy zabezpieczonym kopertą bąbelkową

koperta bąbelkowaBył weekend, więc miałam mnóstwo czasu, żeby połazić po sklepach. Kawę wypiłam w domu, ponieważ nie lubiłam jej brać z lokalu na wynos, bo pakowali ją w opakowania kartonowe, których nie lubiłam, bo byłam przywiązana do mojego kubka termicznego. Przed wycieczką po sklepach kawa była wskazana. Zamówiłam do kawy pączka i ciastko, ale jednak ostatecznie nie miałam ochoty ich zjeść, więc poprosiłam aby mi go zapakowano w woreczki strunowe, to jak zgłodnieje podczas zakupów będę mogła sobie zagryźć, zwłaszcza, że nie zapowiadało się, że obiad zjem o czasie. Pierwszy odwiedziłam mój ulubiony sklep z biżuterią, oczywiście nie wyszłam z pustymi rękoma. Kupiłam broszkę dla mamy, o której wspominała mi jakiś czas temu. Poprosiłam o dodatkowe zabezpieczenie zakupów i spakowanie ich w koperty bąbelkowe, ponieważ w torebce noszę dużo rzeczy i nie chciałam ryzykować. W moim ulubionym sklepie z antykami znalazłam śliczną porcelanową lalkę, takiej właśnie brakowało mi do kolekcji, więc w ogóle nie zastanawiałam się nad jej zakupem. Sprzedawca poinformował, że wszystkie przedmioty są pakowane w kartony fasonowe i nie muszę się obawiać, że coś się stanie w czasie transportu. Na koniec weszłam kupić warzywa na obiad, miałam ochotę na rosół i zamierzałam ją ugotować. Zawsze proszę sprzedawcę, aby każde warzywo osobno pakował mi w opakowania jednorazowe, ponieważ nie lubię ich trzymać razem spakowanych w jednym opakowaniu. Na obiad zaprosiłam swoją mamę, chcę jej dać broszkę, którą dla niej dzisiaj kupiłam. Wyrzuciłam koperty bąbelkowe, w których była spakowana biżuteria, swoją od razu założyłam. Byłam zadowolona, ponieważ zakupy mi się udały.

Lalka już znalazła swoje miejsce na półce. Opakowanie sobie zostawiłam, kartony fasonowe są przydatne, w szczególności jak będę się planowała wyprowadzić, to będę miała w co zapakować mój nabytek.

Więcej na http://pakowacz.eu

Zabezpieczenie zakupów w koperty bąbelkowe
Przewiń na górę