Zabawki dla niemowląt w moim sklepie

zabawki dla niemowląt

Jestem Katarzyna Wąsik. Mieszkam w Toruniu i prowadzę sklep z zabawkami. Mój sklep jest znany w okolicy. Poza zabawkami organizuję piątkowe czytanie dla dzieci.

Zabawki dla niemowląt muszą spełniać standardy

zabawki dla niemowlątZazwyczaj zgłaszają się do czytania studenci wolontariusze, którzy uwielbiają dzieci. Czytają różne książki. Dzięki tej akcji każdy w naszym mieście zna mój sklep. Posiadam bogaty asortyment. Zamawiam zabawki od najlepszych producentów. Zabawki wader bardzo dobrze się sprzedają. Nie są drogie ale są bardzo dobrej jakości. Materiały, które producent wykorzystuje do produkcji są z dostosowane do dzieci. Nie posiadają sztucznych barwników. Są naturalne i nie uczulają. Bezpieczne zabawki dla niemowląt są dostosowane do wieku dziecka. Nie zawierają małych elementów. Są przeze mnie sprawdzane przed sprzedażą. Nie chciałabym żeby ktoś z rodziców miał problemy przez jakąkolwiek zabawkę, którą zakupił w moim sklepie. Sporo ludzi kupuje klocki lego. Klocki lego są droższe ale służą wiele lat., ja sama mam jeszcze kilka zestawów kiedy sama byłam mała. Klocki lego, którymi ja się bawiłam nie były tak kolorowe i nie było tylu zestawów ale trzeba przyznać że osoba, które je wymyśliła zrobiła interes życia. Mój sklep jest otwarty w tygodniu i w soboty do godziny czternastej. Zastanawiam się nad uruchomieniem sprzedaży przez internet. Wiem, ze dzisiaj wiele osób w ten sposób robi zakupy. Internetowy sklep z zabawkami wiązałby się z zatrudnieniem informatyka, który wszystko by mi przygotował i zamieścił na stronie. Na pewno jest to temat nad, którym muszę się poważnie zastanowić. Teraz mam dostawę na głowie.

Muszę policzyć puzzle trefl a także lalki i misie, które zamówiłam. Sklep otwieram za godzinę mam mało czasu żeby wszystko przygotować. Dzisiaj jest sobotą więc będę miała większy ruch.

Zabawki dla niemowląt w moim sklepie
Przewiń na górę