Wypożyczalnia namiotów jako biznes

namioty bankietowe

Pracuję w wypożyczalni już od jakiegoś czasu i radzę sobie póki co. Obecnie bardzo wygodną opcją przy okazji różnych imprez okolicznościowych jest wynajem namiotów, bo po co ktoś ma kupować od razu cały namiot, który jak wiadomo, nie należy do najtańszych. Jeżeli okazja jest jednorazowa tylko, no to można sobie takie namioty bankietowe zamówić.

Namioty są coraz częściej wypożyczane

namioty bankietoweWszystkim zajmujemy się my, klient tylko czeka na przywiezienie wszystkich części i rozkładamy namiot. Praca może wydawać się dość ciężka, bo te konstrukcje wyglądają na solidne, ale muszę powiedzieć, że namioty cateringowe wcale nie są takie ciężkie. Niektóre części są w ogóle już leciutkie jak piórko, i nawet kobieta sobie radzi bez problemu w rozkładaniu. Oczywiście w kilka osób się takie namioty rozkłada. Ja w każdym razie sobie radzę, dla mnie to wcale nie ciężary. Praca na świeżym powietrzu zresztą zawsze się przydaje dla zdrowia. Prowadzimy też dodatkową działalność, jaką jest wynajem hal namiotowych, bo przecież nie każda osoba fizyczna ma miejsce, żeby daną imprezę, czy zjazd zorganizować. Taka przestrzeń też jest ważna, jeżeli chodzi o wynajem namiotów weselnych, bo u nas sobie w spokoju można wszystko rozłożyć, albo przywieźć własne namioty. No ale najczęściej klienci korzystają już z naszych gotowych. Rzadko kiedy się zdarza, że wożą ze sobą wielkie namioty. Od tego przecież jesteśmy my. Mamy specjalny samochód do dostarczania i wozimy na wskazane miejsce.

Musimy zawsze być sporo wcześniej, wszystko rozłożyć i przygotować, a po całej szampańskiej zabawie wszystko poskładać, i zabrać z powrotem do auta. Muszę kiedyś sobie podliczyć, ile tak namiotów zostało już przez nas złożone, i w ilu miejscach na imprezach przeróżnych byliśmy ze sprzętem. Bo w okresie wakacyjnym, lub komunijnym, to było tego sporo.

Więcej o wypożyczalni namiotów http://plansystem.pl

Wypożyczalnia namiotów jako biznes
Przewiń na górę