Wynajęcie sygnalizacji wahadłowej na czas remontu drogi

 

Remont drogi zaraz na wylocie z miasta był konieczny. Już dostawałem wiele skarg w tej sprawie i postanowiłem niezwłocznie przystąpić do realizacji tego planu. Byłem też właścicielem firmy, która zajmowała się remontami dróg, dlatego też wszystkim zająłem się osobiście.

Większe bezpieczeństwo na drodze dzięki sygnalizacji wahadłowej

sygnalizacja wahadłowaPrace planowałem rozpocząć od remontu odcinka, który wymagał uwagi w pierwszej kolejności. Miałem oczywiście świadomość, że na trasie, która jest często uczęszczana, będą spore utrudnienia w ruchu. Musiałem wszystko odpowiednio zabezpieczyć i w tym celu potrzebna była mi sygnalizacja wahadłowa, ponieważ właśnie ruch wahadłowy na danym odcinku musiał zostać wprowadzony. Znałem firmę, która zajmowała się wynajmowaniem znaków drogowych i w tym sygnalizacji, dlatego od razu do tej konkretnej firmy się zwróciłem. Poza sygnalizacją wahadłową wynająłem jeszcze znaki drogowe, ponieważ na czas remontu drogi wszystko musiało być odpowiednio oznakowane i zabezpieczone. Z ową firmą już nie raz miałem okazję współpracować i zawsze byłem zadowolony. Tym razem jednak od razu dostałem rabat i dzięki temu poniosłem niższy koszt za wynajęcie sygnalizacji wahadłowej. Miałem świadomość, że prace potrwają kilka tygodni, ponieważ był spory odcinek drogi do wyremontowania i ta informacja bardzo mnie ucieszyła. Od razu sygnalizacja i oznakowanie zostały umieszczone na drodze przeznaczonej do remontu i kierowcy byli o wszystkim poinformowani.

W czasie remontu nie doszło do żadnego wypadku, ponieważ wszystkie oznaczenia były bardzo czytelne. Dzięki sygnalizacji wahadłowej udało się uniknąć większych korków a na tym mi przede wszystkim zależało. Przejazd wydłużył się zaledwie o dziesięć minut. To był bardzo dobry wynik.

 

Wynajęcie sygnalizacji wahadłowej na czas remontu drogi
Przewiń na górę