Wygodne i kobiece sukienki

Nie każda kobieta jest całkowicie zadowolona ze swojej figury. Na szczęście istnieje tak wiele różnych fasonów oraz krojów, że można znaleźć te najlepiej pasujące do nas, które wyeksponują zalety sylwetki i ukryją jej ewentualne mankamenty.

Podwyższony stan przy sukience

wygodna sukienka z podwyższonym stanemIstnieją najróżniejsze wyróżnione przez znawców typy sylwetki kobiecej, które czasem różnią się od siebie znacznie. Istnieją również poradniki, które pomagają wybrać wszystkie odpowiednie elementy garderoby. Dobrym przykładem jest wygodna sukienka z podwyższonym stanem, która może być noszona przez panie o typie figury klepsydra oraz wazon. Tego typu sukienka potrafi przede wszystkim optycznie wyszczuplić całą sylwetkę oraz ukryć zbyt mocno wystający brzuch. Do tego taki fason wyraźnie podkreśla wcięcie w talii, jeśli mamy je zaznaczone, i może być też noszony nawet przez panie, które nie mają mocno zaznaczonej talii, bo wtedy optycznie zostanie ono zwiększone. Oczywiście można się zdecydować na dwa podstawowe fasony takiej kreacji – jedna jest mocno rozkloszowana i z pewnością chętnie będzie noszona przez kobiety, które niezbyt chętnie chcą eksponować kobiecą sylwetkę oraz fason mocno dopasowany, który bardzo podkreśla figurę. Obojętnie który fason wybierzemy, i tak będzie to stylizacja bardzo kobieca i podkreślająca walory naszej figury, a do tego doskonale ją wymodeluje. Najlepiej pasują do takiej sukienki buty choćby na niewielkim obcasie, które dodatkowo wydłużą sylwetkę oraz dodadzą nam kilku centymetrów.

Sukienki, które mają podwyższony stan z pewnością podkreślą kobiecą figurę i ukryją te jej aspekty, z których kobiety mogą być nie do końca zadowolone, jak choćby wystający brzuch. Taka sukienka może sprawdzić się na spotkaniach towarzyskich czy mniej oficjalnych spotkaniach biznesowych.

Wygodne i kobiece sukienki
Przewiń na górę