Wizytówki z drukarni internetowej

Wizytówki należą do tak zwanych druków akcydensowych, wykazują zatem funkcję użytkową. Mają różne przeznaczenie. Wyróżniamy wizytówki służbowe, osobiste oraz rodzinne. Najczęściej pełnią one funkcje reklamowe, informują o  usługach świadczonych przez daną osobę.

Wizytówki wydrukowane za pośrednictwem internetu

drukarnia internetowa wizytówkiWizytówka służbowa jest dość popularną formą promocji swojej firmy. Jest to zazwyczaj prostokątny kartonik, na którym zapisano dane jej właściciela. Ze względów praktycznych wymiary wizytówek nie przekraczają zwykle 9 centymetrów długości i 5 centymetrów szerokości. Znajdują się na nich takie dane jak imię i nazwisko właściciela, jego stanowisko, nazwa firmy oraz dane do kontaktu – numer telefonu bądź też adres mailowy. Niekiedy w zależności od potrzeb na wizytówce znajdziemy także numer konta bankowego, adres strony internetowej, mapę dojazdową do firmy oraz zdjęcie właściciela. Coraz większą popularnością, jeśli chodzi o drukowanie różnego rodzaju materiałów reklamowych, cieszy się drukarnia internetowa Wizytówki można zamówić za pośrednictwem strony internetowej danej drukarni, co wiąże się z wygodą oraz oszczędnością czasu. Można do woli wybierać spośród setek dostępnych szablonów wizytówek. Można również zaproponować własny projekt wizytówki, wybrać zdjęcie oraz rodzaj i wielkość materiału, na jakim ma zostać wydrukowana. Drukarnie internetowe oferują konkurencyjne ceny usług. Można zamówić dowolną ilość wizytówek oraz wybrać sposoby dostawy.

Każdy szanujący się przedsiębiorca oraz osoby prowadzące własną działalność  powinny mieć własne wizytówki. Dobrze zaprojektowana i zrobiona wizytówka stanowi również formę reklamy dla firmy. Z pewnością przyda się przy nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych, co też zaowocuje zdobyciem nowych klientów.

Wizytówki z drukarni internetowej
Przewiń na górę