Wesele zorganizowane przez konsultantkę

Zawsze miałam wyobrażenie o swoim idealnym ślubie. Nie miałam jednak czasu, żeby wszystkim zająć się osobiście, ale też nie wiedziałam w ogóle jak za to się zabrać. Zorganizowanie tak ogromnej imprezy zdecydowanie mnie przerosło i musiał pomóc mi ktoś z doświadczeniem.

Idealne wesele przygotowane przez profesjonalistkę

wesela GdańskZ rodziny nie chciałam nikogo angażować i zresztą niewiele z osób wiedziało jak zorganizować taką dużą imprezę. Postanowiłam więc znaleźć konsultantkę, która profesjonalnie organizowała różnego rodzaju wesela Gdańsk wybrałam sobie na swoje wesele, ponieważ kochałam to miasto i właśnie w nim miała odbyć się cała uroczystość. Decydując się na współpracę z taką osobą, musiałam najpierw sprawdzić opinie na jej temat. Jak się okazało, moja koleżanka organizowała swoje wesele i współpracowała z taką konsultantką. Ewelina, moja koleżanka poleciła mi od razu salę w restauracji, która idealnie nadawała się na wesele. Organizowano tam imprezy dla dużej ilości osób. Od Eweliny dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy i podjęłam współpracę z kobietą, która była w mojej ocenie najlepsza. Od razu zapytała jakie wesele mnie interesuje i czy mam jakieś specjalne życzenia czy wymagania. Nie miałam pojęcia o niczym, więc kobieta ta opowiedziała mi jakie atrakcje ludzie wybierali na swoje imprezy weselne oraz gdzie były organizowane ceremonie. Marzyło mi się wesele z dużą ilością kwiatów, piękną muzyką i stołami po brzegi zastawionymi jedzenie.

No i oczywiście udało się wszystko załatwić. W swoim życiu byłam na kilku weselach, ale żadne z nich nie było udane tak jak moje. Impreza była wyjątkowo a ceremonia zaślubin piękna. Wielu gości było pod ogromnym wrażeniem i gratulowali mi, że wszystko udało się tak idealnie przygotować.

Wesele zorganizowane przez konsultantkę
Przewiń na górę