Wakacje nad morzem w drewnianych domkach letniskowych

domki drewniane nad morzem

W tym roku dzieci mojej siostry jadą na kolonie. Dla starszego syna siostry nie będą to pierwsze kolonie także siostra jakoś bardzo się o niego nie martwi. Był już na koloniach nie tylko w tamtym roku ale także dwa lata temu.

Domki drewniane dobrze wyglądały

domki drewniane nad morzemOn na te kolonie czeka zresztą cały rok. Za to córka moje siostry jedzie w tym roku po raz pierwszy i to od razu na dwa tygodnie. Niby się cieszy. Jednak ona jest bardzo związana z mamą i dlatego też nie wiadomo jak da sobie radę. Jest to dziecko bardo uczuciowe i gdy nawet jest z dziadkami to zdarza jej się tęsknić za domem. Dlatego też córka siostry nie jedzie nigdzie daleko na te kolonie. Nie wiadomo przecież czy czasem nie będzie trzeba po nią jechać gdy będzie za bardzo tęskniła. Chociaż siostra chciałaby bardzo żeby córka jej jednak została tam przez cały okres koloni. Córka siostry ma pojechać nad morze i będzie to bardzo przyjazne miejsce dzieciom. Cały czas na koloniach jest naprawdę zorganizowany od rana do wieczora. Także jest szansa, że nie zacznie tęsknić. Na te kolonie zostały wynajęte domki letniskowe nad morzem i to bardzo ładne domki. Te komfortowe domki nad morzem bardzo podobają się córce siostry. I z tego co z nią rozmawiałam to bardzo się cieszy na ten wyjazd. Myślę sobie, że to może siostra jest trochę przewrażliwiona bo dziecko naprawdę widać że się cieszy. Uważa, że teraz jest już na tyle duża jak jej brat, że może jechać na kolonię. Dla niej jest to chyba wręcz powód do dumy. A te w pełni wyposażone domki drewniane nad morzem widziałam na zdjęciach. I wyglądają naprawdę bardzo dobrze. Uważam, że dzieci będą tam miały naprawdę świetne warunki.

Zresztą przed domkami jest duży plac zabaw zrobiony specjalnie dla takich większych dzieci. Jest też plac do grania w piłkę siatkową i koszykówkę. Także jest co robić.

Wakacje nad morzem w drewnianych domkach letniskowych
Przewiń na górę