W nowym parku stanęły atrakcyjne ławki

Nasze miasto nie należy do dużych, jednak ma w sobie dużo uroku, który na razie jest wydobywany na światło dzienne. Przez wiele lat miasto było dość mocno zaniedbane. Na szczęście obecny samorząd poczynił już konkretne inwestycje, które ożywiają centrum i okolice. Doczekaliśmy się na przykład wspaniałego parku, którego projekt stworzyła młoda studentka.

Ławki przypominające rzeźby stanęły w parku

parkowe ławki betonoweMieszkańcy naszego miast od dawna czekali na to, aż ktoś poświęci trochę pieniędzy i zaangażowania w odnowę centrum. Rynek, chociaż nie jest zbyt duży, to należy do zabytków. Na szczęście ktoś wypromował miasto i inwestorzy są obecnie w trakcie remontu starych kamienic. Zaniedbany lasek, natomiast, który znajduje się w pobliżu centrum, został już ukończony i zmieniono go na naprawdę atrakcyjny park. Za projektem stoi młoda studentka, pochodząca z naszego miasta. Jej nowatorskim pomysłem są stojące w parku parkowe ławki betonowe, które kształtem nawiązują do różnego rodzaju postaci zwierzęcych. Ławki wzbudzają dość spore zainteresowanie. Przez środowisko artystyczne nieoficjalnie ławki uznawane są za rzeźby. Jednak dla mieszkańców naszego miasta pozostają one atrakcyjnym meblem miejskim, który ma służyć jako forma odpoczynku w trakcie spaceru po nowym parku. Ławki bardzo podobają się dzieciom, które wymyślają przeróżne zabawy z podobnymi do zwierząt rzeźbami. Wraz z rozbudową parku oraz odnowieniem starówki, w miasteczku spodziewany jest wzrost ilości turystów.

W końcu nasze senny miasteczko zaczyna nabierać nowego życia. Wszystko za sprawą samorządu, który nakłonił inwestorów do renowacji zabytkowych budynków i stworzenia nowoczesnego parku. Największą atrakcją tego ukończonego już parku są ławki, stworzone na podobiznę zwierząt.

W nowym parku stanęły atrakcyjne ławki
Przewiń na górę