Tylko kosmetyki Bielenda professional

 

Kiedyś nie przykładałam wagi do pielęgnacji twarzy. Głównie skupiałam się na makijażu, zmywałam go jakimś żelem do mycia i nie stosowałam żadnych dodatkowych produktów. Uważałam, że jestem za młoda na różne specjalistyczne kremy. Czasami nawet nie zmywałam makijażu i zasypiałam w nim, bo nie chciało mi się go zmywać.

Najlepsze kosmetyki od Bielendy w salonie

kosmetyki bielenda professionalTeraz już wiem, że popełniałam wielki błąd. Przez to, moja skóra nie była dotleniona odpowiednio. Traciła nawilżenie, świeciła się. Wtedy postanowiłam, że muszę zacząć dbać o skórę, póki jeszcze jest młoda, żeby dłużej utrzymała odpowiednią kondycję. Postawiłam na kosmetyki bielenda professional, ponieważ takich używa moja ciocia, która ma już 60 lat, a dalej wygląda jakby miała co najwyżej 30. Bardzo dobrze wygląda, praktycznie żadnej zmarszczki nie ma. Bielenda, to nasza Polska marka kosmetyków i uważam, że nie ma lepszej. W swojej ofercie mają liczne produkty, których używa się nawet w salonach kosmetycznych. Gdy pierwszy raz poszłam do kosmetyczki, pokazała mi katalog, w którym mogłam zobaczyć wszystkie produkty, które można sobie zamówić. Były one przeznaczone do różnych typów cery. Ja miałam mieszaną, więc też znalazłam coś dla siebie. Wybrałam sobie krem nawilżający na dzień i taki z bogactwem składników aktywnych na noc. Poza tym, wzięłam tonik neutralizujący i odpowiedni żel do mycia twarzy z drobinkami oczyszczającymi. Byłam bardzo zadowolona, bo moje pory przestały być tak widoczne.

Już po tygodniu stosowania kosmetyków od Bielendy, moja skóra wróciła do normalności. Przestała się świecić i nie pojawiały mi się już na niej żadne wypryski. Pamiętajmy o odpowiedniej higienie i pielęgnacji, ponieważ jest to podstawa, żeby zachować młodzieńczy wygląd i jędrność twarzy.

 

Tylko kosmetyki Bielenda professional
Przewiń na górę