Torby papierowe na prezenty

 

Zbliżał się koniec roku szkolnego, a ja pomyślałam, że fajnie byłoby zrobić maluchom jakiś mały prezent. W końcu po miesiącach pracy zdalnej dzieci były zmęczone i marzyły tylko o wakacjach. Nasza prywatna placówka dbała, by maluchy miały jak najbardziej normalne lekcje i były w kontakcie z wychowawcami, ale wiadomo że różnie to bywało.

Dobrze wykonane torebki papierowe

małe torby papierowe z nadrukiem z warszawyDrobiazg w postaci maskotki, samochodzika i czegoś słodkiego na pewno poprawi dzieciom humor. Zabrałam się zatem za poszukiwanie odpowiednich rzeczy. Nawiązała współpracę z hurtownią zabawek i z hurtownią spożywczą. Dzięki temu kupiłam taniej wszystko co chciałam. Pozostała kwestia torebek na prezenty. W okolicy nie było nawet dobrego sklepu papierniczego, nie mówiąc o hurtowni. A chciałam by wszystkie torebki były jednakowej wielkości i w tym samym kształcie. W końcu uznałam, że jedyna opcja to zgłoszenie się do producenta, który wykona dla mnie idealnie torebki i prześle je pocztą. To był strzał w dziesiątkę. Mogłam wybrać kształt, wielkość i kolor torebek, a także dodać do nich napisy. Kupiłam małe torby papierowe z nadrukiem z Warszawy. Z przodu torebki był herb szkoły i nazwa, a z tyłu była klasa do jakiej chodzi dziecko. W ten sposób torebki będą powtarzalne, a jednak będą miały coś wyjątkowego. Podobało mi się też to że torebki u producenta były o wiele tańsze niż te w sklepie, a do tego nie musiałam na nie długo czekać. Bałam się, że skoro to indywidualne zamówienie to terminy się wydłużą, ale czkałam tylko o dwa dni więcej niż jakbym zamówiła gotowe.

Dzięki ładnym torebkom prezenty były ładnie zapakowane i łatwiej też się je przenosiło. Dzieci były zachwycone tym że dostały fajne zabaweczki i słodkie podarunki na koniec roku. Wiedziałam, że to mała rzecz, a będzie cieszyć. Teraz znam już sprawdzonego producenta torebek.

 

Torby papierowe na prezenty
Przewiń na górę