Torba podróżna na prezent

Mój mąż odkąd zmienił pracę bardzo często wyjeżdża teraz służbowo. W sumie musiałam się przyzwyczaić, że często w ciągu tygodnia nie ma go w domu. Mąż zazwyczaj wyjeżdża na góra trzy dni. Do tej pory brał z sobą taką walizkę na kółkach.

Dobrej jakości torby podróżne

torby podróżne marki samsoniteJednak powiedział mi, że nie jest ona dla niego wygodna. Chciałby mieć taką zwykłą walizkę podróżną. Uważa, że lepiej jest się z nią przemieszczać pociągiem i łatwiej jest nią przenosić. Mąż miał jakiś czas temu urodziny dlatego też z tej okazji postanowiłam kupić mu taką torbę. Nie miałam zbyt dużo czasu żeby jeździć po galeriach handlowych i tam szukać czegoś odpowiedniego. Dlatego też postanowiłam zamówić coś przez internet. Nawet nie przypuszczałam, że będzie tam aż tak duży wybór, że nie będę wiedziała na co się zdecydować. W sumie w jednym sklepie znalazłam torby podróżne marki samsonite i one tak jakoś od razu przyciągnęły moją uwagę. Widać było, że wyglądają na bardzo wygodne i pojemne. Ale do tego wszystkiego były też bardziej eleganckie od innych. Po prostu dużo lepiej się prezentowały. A do tego cena za nie była po prostu atrakcyjna. Nie zastanawiałam się więc już za długo i zamówiłam taką czarną, klasyczną torbę. Gdy ją zobaczyłam wiedziałam, że dobrze zrobiłam zamawiając akurat ją. Wyglądała bardzo porządnie i wiedziałam, że mężowi będzie długo służyć. Do tego miała też wygodne rączki dzięki czemu niesienie jej nie będzie stanowiło żadnego problemu.

W dniu urodzin wręczyłam ją mężowi. Naprawdę dawno nie widziałam żeby był aż tak bardzo szczęśliwy z jakiegoś prezentu. Sprawiłam mu dużą radość. Już na następny wyjazd spakował wszystko do nowej torby. Na szczęście wszystko to co potrzebował zmieściło się. Gdy wrócił powiedział, że ten wyjazd był dużo prostszy dla niego dzięki tej torbie właśnie.

Torba podróżna na prezent
Przewiń na górę