Teczki z profesjonalnym nadrukiem firmowym we Wrocławiu

Moja firma zajmuje się kompleksowym wyposażeniem biur największych korporacji w regionie. Nie jest to łatwe zadanie, bo z dnia na dzień przybywa nam nowych zleceń.  Ostatnio zatrudniłam nową dziewczynę, która miała pomóc mi w nawale obowiązków. Był to jej okres próbny po którym miałam stwierdzić, czy nadaje się na stałe do naszego zespołu.

Sprzedaż teczek z nadrukami firmowymi we Wrocławiu

teczki z nadrukiem firmowym wrocławMoja firma nie zajmuje się wyłącznie projektowaniem. Duża część naszych obowiązków to także przygotowanie do druku, a także odbiór zamówień z zaprzyjaźnionej drukarni. Ładne teczki z nadrukiem firmowym wrocław cieszą się dużą popularnością. Moja współpracownica Bożena zajmuje się przede wszystkim przyjmowaniem zleceń. Pracuje u nas od niedawna, bardzo chciała wrócić do działalności zawodowej po okresie macierzyństwa. Dałam jej szansę, bo bardzo mi przypasowała na rozmowie rekrutacyjnej. Razem ciężką pracowałyśmy, by teczki z nadrukiem firmowym wrocław były gotowe na czas. Udało się i całe zamówienie było gotowe do odbioru. Składało się na nie tysiąc teczek, każda z nadrukiem firmy. Jak i moja współpracownica Bożena byłyśmy z siebie dumne. W wyznaczonym terminie udało się nam zrealizować zlecenie, a jeszcze wpadły nam dodatkowe zamówienia.  Teczki z nadrukiem firmowym wrocław to bardzo chodliwy towar. Coraz więcej firm zgłaszało się do nas, byśmy realizowali coraz bardziej wymyślne projekty.  Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszyło.

Nowa współpracownica Bożena bardzo dobrze się sprawdziła. Miała w sobie dużo spokoju i profesjonalizmu. Nie była też leniwa i potrafiła zakasać rękawy. Dałam jej umowę o pracę i wierzę, że będzie ze mną pracowała przez długie lata. Mam bardzo ciekawą pracę, która zajmuje mi dużo czasu. Bardzo mnie to cieszy, bo nie cierpię siedzieć w miejscu.

Teczki z profesjonalnym nadrukiem firmowym we Wrocławiu
Przewiń na górę