Świetne treningi indywidualne z piłki nożnej

treningi indywidualne

Mieszkam w centrum Krakowa i bardzo lubię to miasto. Dużo się u nas dzieje i jest mnóstwo atrakcji. Jakiś czas temu postała nowa szkółka, do której mogą nawet dzieci uczęszczać. Odbywają się tam treningi indywidualne z piłki nożnej i zapisy są przez cały rok.

Treningi indywidualne z piłki nożnej w Krakowie

treningi indywidualneRodzice często zapisują dzieciaki na zajęcia pozalekcyjne w czasie szkolnym, ale ten punkt jest czynny przez cały rok. W ciągu całego roku odbywają się zajęcia sportowe dla dzieci, także dla rodziców jest to doskonałe rozwiązanie. Podobno zapisują już półroczne maluchy, ponieważ mają specjalny program. Takie treningi indywidualne odbywają się przez cały tydzień. Zaskoczyłem się, ponieważ w szkółce są nawet treningi bramkarskie i nie ma żadnego ograniczenia wiekowego. Podobno już pierwszego dnia, kiedy szkółka była otwarta zapisało się mnóstwo osób na treningi indywidualne piłka nożna Kraków. U nas w Krakowie jest mnóstwo amatorów piłki nożnej, dlatego pomysł jest bardzo trafiony. Od razu dałem znać mojej siostrze, która ma córkę w wieku przedszkolnym, żeby poszła z nią na zajęcia sportowe dla dzieci do tej szkółki. Mała lubi kopać piłkę, więc treningi indywidualne są świetnym pomysłem. Siostra się bardzo ucieszyła i już tego samego dnia poszła podpytać o zajęcia pozalekcyjne i poznać warunki przyjęcia córki do szkółki. Była zachwycona, ponieważ trener był profesjonalny i miał odpowiednie podejście do dzieci w każdym wieku. Mała będzie miała treningi indywidualne i będzie grała w piłkę nożną. Kto wie, może za kilka lat będzie grała w jakiejś lidze.

Dla dorosłych też są tam treningi bramkarskie, ale ja nie gram w piłkę nożną i uznałem, że taka forma treningu nie jest dla mnie. Dam znać mojemu kumplowi, on kocha piłkę nożną i na pewno będzie zainteresowany tymi treningami.

Świetne treningi indywidualne z piłki nożnej
Przewiń na górę