Świczki zapachowe idelanym prezentem gwiazdkowym

Świeczki woodwick

Zbliżał się okres Świąt Bożego Narodzenia, gonitwa za zaopatrzeniem w potrzebne produkty, sprawiała, że po powrocie do domu czułam się zmęczona, znałam jednak doskonały sposób na odprężenie to były oczywiście świece zapachowe, które pomagają mi od lat, chociaż muszę przyznać, że woski zapachowe też mają u mnie wysokie noty.

Pachnące świeczki woodwick idealne dla każdego

Świeczki woodwickTym razem miałam ochotę na zapach polnych kwiatów połączony z aromatem szałwii, była to bardzo relaksująca kompozycja i przyniosła mi ulgę. Na Mikołajki moim siostrzenicom podarowałam woski Kringle Candle, aby uczyły się tworzenia różnych ciekawych zapachów. Zastanawiając się nad prezentami doszłam do wniosku, że świece yankee candle oraz świeczki woodwick będą świetnym rozwiązaniem i sprawią przyjemność każdemu bez względu na wiek i płeć. Jak się później okazało nie pomyliłam się. Wybierając aromaty dla młodych panów postawiłam na zapach drewna sandałowego, cytrusów i piżma jest to bardzo energetyczna i silna mieszanka, ale każdemu mężczyźnie przypadła do gustu. Natomiast dla niektórych kobiet wybrałam zapach soczystych cytrusów z delikatnym muśnięciem szampana, jest to kompozycja przypominająca minione lato i przywodząca na myśl przyszłe sylwestrowe szaleństwa. Dla jednego dziadka przygotowałam pachnące świeczki woodwick z orzeźwiającym aromatem leśno-drzewnym z nutami piżma, będzie to doskonały dodatek do długich wieczorów przy szachach, w które tak bardzo lubi grać. Natomiast do drugiego dziadka idealnie pasowała mieszanka liści tabaki i kwiatów brzoskwini, nasz senior delektował się cygarami, więc świece yankee candle były doskonałym dodatkiem. Znałam upodobania moich obydwu babci i nie miałam problemu z wyborem, dlatego jednej z nich podarowałam przynoszący wytchnienie aromat świeżo upranej pościel z przebijającym zapachem jaśminu i róży i muszę przyznać, że jest to kompozycja dla każdej nawet bardzo wytwornej kobiety.

 

Drugiej babci przeznaczyłam zapach delikatnej białej herbaty z dodatkiem bzu i subtelnym powiewem róży, był to bardzo trafny wybór i zauroczył wiele kobiet podczas wigilii. Dla mojej mamy prezent był spełnieniem jej marzeń, woski Kringle Candle z pięknym ceramicznym kominkiem dopełnione były specjalnym połączeniem, soczystych porzeczek i poziomek.

Świczki zapachowe idelanym prezentem gwiazdkowym
Przewiń na górę