Stylowe drzwi i zasuwy garażowe

Nowe bramy i zasuwy garażowe zapewniają nie tylko bezpieczny, łatwy i łatwy dostęp do garażu, ale także mogą odnowić i odświeżyć wygląd całego obiektu, szczególnie od zewnątrz. Nowe drzwi garażowe mogą stać się prawdziwą domową atrakcją.

Nowoczesne zasuwy garażowe- czy warto je instalować?

zasuwa garażowaKorzystając z dzisiejszych technologii, materiały w tym stal, kompozyty drewniane, włókno szklane, winyl i aluminium. stosowane w wielu dzisiejszych bramach garażowych mogą przez wiele lat wykazywać wytrzymałość na warunki atmosferyczne,  Drewno, choć nie tak trwałe jak większość innych wymienionych materiałów, pozostaje  jednak ulubionym. Chociaż każdy z nich ma swoje zalety, konsumenci zdecydowanie preferują drzwi stalowe i drewniane. Oprócz stosowania coraz szerszego wyboru trwałych materiałów do ich produkcji, bramy garażowe stały się , z wysokowydajną izolacją i energooszczędnym oszkleniem,zaawansowanymi technologicznie wykończeniami powierzchni zewnętrznych. Niektóre drzwi pozbawione prawdziwych elementów drewnianych otrzymały bardzo realistyczne powierzchnie z materiałów imitujących drewno, tak, że trudno wskazać różnicę między nimi a prawdziwym drewnem. Ze względu na styl, zasuwa garażowa stała się bardzo popularnym rozwiązaniem ze względu na klasyczny wygląd. Eleganckie, przezroczyste, współczesne wykończenie sprawia, że aluminiowe framugi drzwi z nieprzezroczystymi szklanymi panelami są trudne do pobicia, jeśli chodzi o estetyczny wygląd. 

Jaka jest typowa cena za nowe drzwi lub zasuwy garażowe? Odpowiedź zależy od wielu czynników. Ze względu na bardzo szeroki wachlarz stylów i jakości drzwi garażowych, ceny są bardzo zróżnicowane od około 400 zł za niskiej jakości drzwi z drewna kompozytowego, które trzeba zainstalować do 9000 zł lub więcej za w pełni załadowane drzwi klasy high-end wraz z instalacją. 

Stylowe drzwi i zasuwy garażowe
Przewiń na górę