Sprowadzam do sklepu prześcieradła, które są jednorazowe

Od zawsze wyznaję zasadę, że klient jest najważniejszy i tego się trzymam. Prowadzę sklep, w którym może i nie mam ogromnego wyboru, ale za to można dostać u mnie towary, które nie są tak łatwo dostępne. Ceny mam także bardzo korzystne.

Dzięki nowym prześcieradłom mój sklep odwiedzają również przedsiębiorcy

prześcieradła jednorazoweMój mąż prowadzi własną działalność i zasugerował mi, żebym wprowadziła do sprzedaży również takie produkty jak prześcieradła jednorazowe, ponieważ jego kontrahenci często o nie pytają. Dodał, że u nas w mieście to nie ma tak wiele miejsc, gdzie te produkty są dostępne. Jeżeli się na to zdecyduję to na pewno będę miała lepsze zyski. Mąż to nawet poinformował swoich kontrahentów, że w moim sklepie niebawem będą mogli zakupić takie prześcieradła jednorazowe. Mirosław zna mnie dobrze i wie, że zdecyduję się na sprowadzenie takich prześcieradeł do swojego sklepu. Ażeby tego było mało, to mąż nawet dał mi namiar na producenta, który ma świetne ceny i chętnie podejmie ze mną współpracę. W zasadzie to sam za mnie wszystko załatwił. Zadzwoniłam sama do tego producenta i zamówiłam u niego prześcieradła jednorazowe w niewielkiej ilości na początek. Chcę sprawdzić, czy ich sprzedaż rzeczywiście będzie taka wysoka. Mój mąż miał rację jak się bardzo szybko okazało. W ciągu kilku dni pojawiło się u mnie wielu biznesmenów, którzy pytali o prześcieradła jednorazowe i kupili je w dużych ilościach. Każdego dnia tak na dobrą sprawę ktoś pytał o te konkretne produkty. Opłaciło się wprowadzić zmiany w sprzedaży.

Mąż w międzyczasie podsunął mi jeszcze kilka ciekawych pomysłów. Głównie odwiedzają mnie klienci indywidualni, ale bardzo często pojawiają się przedsiębiorcy. Warto było wprowadzić zmiany, bo rozkręciłam interes jeszcze bardziej.

Sprowadzam do sklepu prześcieradła, które są jednorazowe
Przewiń na górę