Sprawdzona sauna fińska

 

Gdy ostatnio prawie zasnęłam przy biurku w pracy, to stwierdziłam, że coś jest ze mną nie tak i muszę sobie w końcu odpocząć. Wzięłam parę dni wolnego i postanowiłam wybrać się do jakiegoś hotelu, który będzie miał basen, żebym mogła popływać, bo dobrze to wpływa na mój kręgosłup. Planowałam nic nie robić przez kilka dni, wyłączyć telefon i odpocząć.

Komfort z sauną fińską w spa

sauna fińska od sprawdzonego producentaZnalazłam miejsce, w którym mogłam poczuć się komfortowo. Oprócz spa była tam jeszcze sauna fińska od sprawdzonego producenta co bardzo mnie ucieszyło. Parę lat temu chodziłam regularnie na saunę i basen, bo zawsze czułam się po tym lepiej. Dlatego od razu postanowiłam wejść do sauny na mały seansik. Warto pamiętać, aby przed sesją w saunie zmyć cały makijaż i nie smarować się żadnymi kremami czy balsamami. Zależy nam na tym, i taki jest też cel sauny, aby wydalić z naszego organizmu toksyny pod wpływem ciepła. Jeżeli będziemy mieć barierę, w postaci makijażu, to może być z tym problem. Pory muszą oddychać, nie zapchane żadnymi kosmetykami. Ja zawsze o tym pamiętam i wszystko dokładnie zmywam. W saunie można pozbyć się cholesterolu i zgubić trochę nagromadzonego tłuszczyku. Według mnie sauna ma same zalety. Nie mogą z niej korzystać tylko osoby z hemofilią czy niedoczynnością nadnerczy. Czyli ogólnie osoby, które nie powinny przebywać w wysokiej temperaturze. Siedząc w saunie, czułam się, jak moje problemy spływają wraz z potem i toksynami, ukrytymi w moim organizmie. Nie widać ich na pierwszy rzut oka, ale są jak widać.

Zafundowałam sobie super wyjazd. Obiecałam sobie po powrocie, że będę teraz chodziła na saunę częściej, chociażby na jakimś basenie, czy gdzie indziej, gdzie takowa by się znajdowała. Trzeba sobie wypocząć czasami i każdy człowiek musi na nowo naładować akumulatory.

 

Sprawdzona sauna fińska
Przewiń na górę