Sportowy plecak na różne okazje

Jakiś czas temu zmieniłam pracę. Do tej pory miałam bezpośredni kontakt z klientami dlatego też musiałam się odpowiednio i elegancko ubierać. Teraz jednak pomogłam pozwolić sobie żeby chodzić do pracy ubraną tak jak tylko mi się podoba.

Zakup odpowiedniego i lekkiego plecaka

lekki plecak na jedno ramięJa uwielbiam biegać dlatego też postanowiłam nie marnować czasu i od razu po południu móc to robić. Skoro mogłam przyjść w sportowym stroju do biura to przecież nie było żadnych przeciwności. Doszłam do wniosku, że kupię też sobie jakiś plecak. Zależało mi na tym żeby nie było to nic dużego. Zależało mi na tym żeby włożyć do takiego plecaka tylko kilka rzeczy. A jednak jest to coś wygodniejszego niż torba. Koleżanka z pracy powiedziała mi żebym poszukała czegoś przez internet. Tam jest jednak zawsze największy wybór a do tego też można trafić na coś w dobrej cenie. Okazało się, że jest spory wybór w sieci. W sumie to ciężko było mi się zdecydować na coś konkretnego. Taki ładny lekki plecak na jedno ramię nie kosztował też dużo. Mi spodobał najbardziej się taki w pastelowych kolorach bo pasowałby idealnie do mojego stroju sportowego. Zamówiłam więc go. Już po trzech dniach dostałam przesyłkę z plecakiem. Gdy go zobaczyłam byłam bardzo zadowolona ze swojego zakupu. Nie przypuszczałam, że na żywo będzie wyglądał aż tak dobrze. Od razu go przymierzyłam. Długość szelek jak dla mnie była wystarczająca. Zresztą mogłam je regulować w razie konieczności.

Już następnego dnia wzięłam go do pracy. Mogłam włożyć do niego wiele rzeczy, które nie były dla mnie obciążeniem. W pracy wiele osób stwierdziło, że plecak jest łady i pytali się mnie gdzie coś takiego można kupić. Zresztą już za parę dni podobny kupiła sobie moja koleżanka. Ona także lubi sport i tego typu rzeczy.

Sportowy plecak na różne okazje
Przewiń na górę