Spływ kajakowy pomysłem na imprezę integracyjną

Każdy doświadczony pracodawca wie, że dla lepszej wydajności pracownika bardzo ważną rolę pełni przyjazna atmosfera pomiędzy pracownikami. Jest to możliwe głównie dzięki częstemu organizowaniu różnorodnych imprez integracyjnych. Są to najczęściej wyjścia do restauracji lub do pubu. Jednak bardzo modna jest ostatnio rozrywka na świeżym powietrzu, w postaci zabaw i zawodów sportowych.

Atrakcyjne spływy kajakowe na malowniczym Mazowszu

spływ kajakowy - mazowieckieJedną z takich rozrywek są popularne od wiosny do jesieni wpływy kajakowe, w których może brać każdy niezależnie od wieku. Każdy spływ kajakowy – mazowieckie powinien odbywać się po odbyciu krótkiego szkolenia, ponieważ bardzo często dochodzi wtedy do wywróceń łodzi. Nie jest to niebezpieczne dla uczestnika, ale powoduje szybką kąpiel w często chłodnej wodzie. Szczególnie atrakcyjne do wpływów są rwące rzeki Mazowsza, które potrafią zapewnić niezapomniane wrażenia. Nie tylko Wisła stanowi ciekawe miejsce dla kajaków. Jest to także Rawka, Bzura, Utrata czy Skrwa oraz pełna atrakcji i rwących potoków Wkra. Każda z nich może być niebywałą atrakcją nie tylko dla zawodowych kajakarzy, ale także dla grup współpracowników, którzy w ten sposób chcą zacieśnić więzi pracownicze. Siadając do wywrotnego kajaka z drugą osobą możemy nauczyć się współpracy, a jeśli któraś  łodzi ulegnie wywróceniu, współtowarzysze płyną im na ratunek. Jest to nie tylko nauka niesienie pomocy i współpracy w grupie, ale także świetna zabawa.

Spływy kajakowe to nie tylko rwąca, nieprzewidywalna rzeka, to także niezapomniane widoki urokliwego Mazowsza. Region ten pełen jest malowniczych krajobrazów, pięknej natury, a także znajduje się tam wiele ciekawych zabytków np. zamków i twierdz. Po udanym spływie można wypocząć i zintegrować się przy ciepłym ognisku.

Spływ kajakowy pomysłem na imprezę integracyjną
Przewiń na górę