Spa na Mazurach i yacht charter

yacht charter

Z moją przyjaciółką obchodzimy urodziny dzień po dniu. Uważam, że jest to naprawdę świetna okazja do tego żeby razem je uczcić. Szczególnie, że nie tak dawno obydwie zostałyśmy mamami więc teraz jak nigdy wcześniej należy się nam jakiś wypoczynek chociaż najkrótszy.

Yacht charter i wypoczynek

yacht charterPrzyjaciółka bardzo nalegała na to żebyśmy pojechały gdzieś na weekend do spa. Dla mnie to też był naprawdę dobry pomysł. Do tej pory nie byłam jeszcze w spa i takie rzeczy należy nadrabiać. Przyjaciółka powiedziała żebyśmy za dużo czasu nie marnowały na dojazd do tego spa to żebyśmy pojechali na mazury zresztą tam są naprawdę bardzo dobre ośrodki. Dla mnie to był także dobry pomysł. Bardo lubię mazury i gdybym tylko mogła to tam bym nawet zamieszkała. Koleżanka znalazła dla nas spa i to bardzo luksusowe. Powiedziała, że w ramach prezentu dla mnie ona zapłaci za nasz pobyt. W związku z tym ja także musiałam zapewnić najlepiej jakieś atrakcje. Mąż podsunął mi pomysł żebym zrobiła czarter last minute na mazurach bo to będzie na pewno świetna atrakcja. No takie jachty luksusowe na prezent urodzinowy to na pewno będzie coś. Dobrze, że ten yacht charter w atrakcyjnych cenach  można było zrobić przez internet. Chciałam bowiem żeby do samego końca była to niespodzianka dla przyjaciółki. Ona pewnie myśli, że kupię jej jakieś perfumy albo może coś do ubrania a tu taka niespodzianka. Te jachty do wynajęcia dzięki temu, że zarezerwowałam z wyprzedzeniem nie kosztowały dużo. Mąż mówił, że może lepiej byłoby wynająć żaglówki skoro jedziemy na mazury. Jednak ani ja ani przyjaciółka na żaglówkach nie potrafimy pływać.

Bardzo cieszyłyśmy się na ten wyjazd i to szczególnie dlatego, że w końcu będziemy miały możliwość odpocząć, zrelaksować się i tak naprawdę wyspać. Bo mając małe dziecko nie ma na to za bardzo czasu ani możliwości.

Spa na Mazurach i yacht charter
Przewiń na górę