Skuteczna acerola w proszku

 

Wiele osób uważa, że najlepszym źródłem witamin i składników mineralnych jest dieta, w której jest dużo warzyw i owoców. Jednak w takiej formie ich wchłanialność jest stosunkowo niska, dlatego warto stosować inne źródła.

Gdzie kupić acerolę w proszku?

acerola proszekJeżeli chodzi o dbanie o swoje zdrowie, to nie powinniśmy wybierać ścieżek na skróty ani korzystać z mało efektywnych rozwiązań, gdyż obróci się to przeciwko nam. W kwestii witamin, które bezapelacyjnie są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania, trzeba wybierać produkty, które gwarantują najwyższą wchłanialność składników.  W przypadku witaminy C najlepsza będzie acerola proszek jest formą najwygodniejszą w stosowaniu, dlatego też cieszy się tak dużym zainteresowaniem wśród klientów. Możemy go dodać do musli, jogurtu, smoothie czy bezpośrednio do szklanki z wodą. Acerola jest bardzo cenna, gdyż poza tym, że zawiera aż trzydzieści razy więcej witaminy C niż cytryna, posiada sporo witaminy A, K i E. W jej składzie znajdziemy także sporo wapnia, żelaza, magnezu i cynku, które nie pozostają obojętne dla naszego organizmu. Bez względu czy spożywamy acerolę w postaci soku czy proszku, zawsze posiada ona tyle samo cennych składników, do których trzeba też zaliczyć aż siedemnaście antyoksydantów z grupy karotenoidów, z których najważniejszy jest Beta – karoten. Jak widać acerola, to nie tylko potężna dawka kwasu askorbinowego, ale także mnóstwo innych, cennych składników, których nie sposób pominąć, bo mają bardzo ważne funkcje do spełniania w naszym organizmie.

Acerolę w proszku na pewno kupimy w aptece, drogeriach i sklepach ze zdrową i ekologiczną żywnością. Przeważnie jest ona sprzedawana w torebkach lub plastikowych pojemnikach o gramaturze dwustu pięćdziesięciu – trzystu gramów.

 

Skuteczna acerola w proszku
Przewiń na górę