Skorzystałam z kursu na inspektora danych osobowych

Pracuję w jednej firmie już od kilkunastu lat. Bardzo lubię atmosferę tego miejsca i cieszę się, że w ciągu ostatnich kilku lat udało mi się już kilkakrotnie awansować. Ostatnio znów dostałam szansę awansu. Niestety, tym razem brakowało mi odpowiedniego wykształcenia. Kierownik powiedział, że jak tylko zrobię odpowiedni kurs dostanę awans i podwyżkę.

Renomowany kurs na inspektora danych osobowych

inspektor danych osobowych kursStanowisko na którym miałabym wtedy pracować to inspektor danych osobowych Kurs tego typu znalazłam bez większych problemów. W okolicy mojego miejsca zamieszkania znajdowała się firma, która organizowała renomowane szkolenia tego typu. Udałam się tam tego samego dnia i zapisałam na najbliższy kurs. Okazało się, że świetnie trafiłam, ponieważ zostały już ostatnie wolne miejsca na kurs w najbliższym terminie, a mnie bardzo zależało na czasie. Już wkrótce przekonałam się, że to był naprawdę świetny wybór. Kurs okazał się bardzo profesjonalnie prowadzony. Nic dziwnego, że miał on tak świetne rekomendacje w sieci. Był on prowadzony przez renomowanych prawników, specjalistów od ochrony danych osobowych. Osoby, które są praktykami tego zawodu, tłumaczyły nam z jakimi sytuacjami możemy się spotkać przy pracy na tym stanowisku i jak sobie z nimi radzić. Byłam bardzo zadowolona, ponieważ kurs składał się z części praktycznej i teoretycznej.

Po jego ukończeniu czułam się naprawdę dobrze przygotowana do pracy na tym stanowisku. Kurs zakończył się egzaminem wewnętrznym po którego zdaniu otrzymałam certyfikat potwierdzający moje umiejętności. Zajęcia były prowadzone w małych kilkuosobowych grupach, co było dla mnie bardzo ważne. Jednak najważniejsze było to, że odbywały się one w godzinach wieczornych, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób pracujących.

Skorzystałam z kursu na inspektora danych osobowych
Przewiń na górę