Sklep z kamerami w Białymstoku

Rozbudowa powierzchni sklepu oznaczała również konieczność przebudowy systemu monitoringu, który na naszym obiekcie działał nieprzerwanie od kilku lat z bardzo dobrymi osiągami. Nie chcieliśmy jednak wymieniać całego systemu, głównie z przyzwyczajenia do obsługi sprawdzonego do tej pory monitoringu. Nowy plan monitorowania zakładał jednak naprawdę duże zmiany.

Kamery ip ze sklepu w Białymstoku

kamery ip białystokPrzede wszystkim, powierzchnia nowego sklepu była prawie dwukrotnie większa niż poprzednio, co oznaczał iż ilość posiadanych przez nas kamer była niewystarczająca. Konieczne więc było dokupienie dodatkowych kamer tak, by wykonać nowy plan monitorowania, a jednocześnie zachować dobrą jakość, jaką posiadał nasz dotychczasowy system. Wybraliśmy się więc na poszukiwania odpowiednich urządzeń w sklepach oferujących kamery ip Białystok nie miał owych sklepów zbyt wiele, dlatego też po krótkich poszukiwaniach znaleźliśmy sklep, mający w ofercie dokładnie takie kamery jak nasze, a także nieco odświeżone, nowsze modele o lepszej jakości obrazu i rozdzielczości. Nowsze kamery były od tego samego producenta, a wedle specyfikacji były one bezproblemowo zgodne z używanym przez nas systemem monitorowania. Mogliśmy więc nie tylko zachować dotychczasową jakość wizji, ale nawet ją polepszyć. Koszt nowszych kamer był porównywalny do cen sprzed kilku lat, więc wydatek mieścił się spokojnie w granicach budżetu, tym bardziej iż nie potrzeba było żadnych dodatkowych urządzeń czy wymian jakichkolwiek części.

Oczywiście, więcej kamer oznaczało konieczność powiększenia miejsca na dyskach rejestratora, więc nowy dysk był jedyną dodatkową częścią, jaką zakupiliśmy do systemu. Nowe kamery okazały się bardzo wysokiej jakości, świetnie współgrając z naszym systemem monitorowania.

Sklep z kamerami w Białymstoku
Przewiń na górę