Siatka cieniująca na szklarni

siatka cieniująca

Mój teść ma działkę już od lat. Teść zawsze lubił eksperymentować jeśli chodzi o rośliny jakie ma właśnie na działce. Zawsze miał zupełnie inne rośliny niż na przykład jego sąsiedzi. I ogólnie myślę, że tą swą uprawą naprawdę wyróżnia się wśród działkowców.

Siatka cieniująca się przydała

siatka cieniującaOstatnio teść postawił nową szklarnię. Jedną już mai w niej są różne rodzaje pomidorów. W tej chce mieć jakieś inne rośliny. Do tego jest też potrzebna nawet siatka cieniująca, która będzie po części założona na tą szklarnię. Bowiem te rośliny, które teść chce mieć teraz lubią mieć jakieś zacienienie. Takie siatki ogrodzeniowe są dostępne praktycznie tylko w jednym sklepie w mieście. Myślę, że mój teść jest tam naprawdę dobrze znany bo chyba dosyć często odwiedza to miejsce. Byłam tam nawet z teściem gdy była przez niego kupowana siatka na ptaki i potem została założona na drzewka owocowe. Zresztą dzięki tej siatce mieliśmy trochę owoców. Bo poprzedniego roku właśnie przez to że siatki nie było nie udało się zebrać praktycznie żadnych owoców. W tym sklepie zresztą z tego co pamiętam była zakupiona także siatka na krety i była już wielokrotnie użyta. Jednak taka siatka przeciw kretom jest lepsza od innych środków. A do tego jest ekologiczna. A ta nowa szklarnia teścia powstała bardzo szybko i została założona na nią nowa sitka cieniująca. Teść w tej właśnie nowej szklarni zasadził nową odmianę papryki, która lubi częściowe zacienienie. Podobno ta papryka potrafi mieć naprawdę różne kształty także jestem ciekawa jak to wyrośnie. W tej szklarni ma być także nowa odmiana pomidora.

Podobno pomidor ten ma być wyjątkowo słodki. To dobrze bo ja naprawdę uwielbiam takie właśnie słodkie pomidory. Także myślę że mogą być to moje ulubione pomidory a także może i ta papryka o dziwnych kształtach.

Więcej na siatkiplastikowe.com.pl

Siatka cieniująca na szklarni
Przewiń na górę