Sesje ślubne coraz arakcyjniejsze

Dzień ślubu to bez wyjątku jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Czy to kobieta czy mężczyzna każdy pragnie aby ten dzień pozostał w pamięci na zawsze. Jednym ze sposobów aby to uwiecznić jest oczywiście fotografia ślubna i sceneria, która to z roku na rok jest coraz bardziej zadziwiająca, gdyż ludzie poszukują nietypowych miejsc i okoliczności.

Fotografia w chmurach

nietypowa sesja ślubnaJedna z par ostatnio jako pierwsza w historii zdecydowała się zrobić sobie sesje zdjęciową podczas skoku ze spadochronem. Oboje Państwo młodzi są instruktorami własnie skoków na spadochronie, przez co z miłości do pasji i samych siebie postanowili własnie w chmurach zrobić sobie taką sesje. Jest bardzo nietypowa sesja ślubna, jak podaje fotograf, który ma być odpowiedzialny właśnie za te zdjęcia. Musi się on odpowiednio przygotować i przejść kurs skoków na spadochronie, gdyż nigdy sam wcześniej nie skakał. Nie ma się jednak czego obawiać, gdyż oboje Państwo młodzi pomagają mu w przygotowaniach. Jest coraz powszechniejszy trend aby robić sobie pamiątkowe zdjęcia w bardzo nietypowej scenerii. Były już ślubu robione pod wodą, a w przyszłym roku lokalna firma ma zlecenie od jednego z najbogatszych ludzi w kraju, aby zrobić sesję zdjęciowa na granicy atmosfery, między Ziemią a kosmosem. Jak podaje właściciel formy, w tym zawodnie nigdy nie wiadomo co przyjdzie klientom do głowy,a jest tego na prawdę sporo, ale koniec końców trzeba spełnić wolę młodej pary.

Mamy nadzieję, że sesja ślubna w chmurach wyjdzie istnie bajecznie i młodzi będą mili niezapomniane zdjęcia a dodatkowo, będą mogli nauczyć miejscowych fotografów skoków ze spadochronem. Jest to pierwsza tego typu podniebna sesja, tez przygotowania do niej trwać będą kilka tygodni, aby zrobić jak najlepsze ujęcia.

Sesje ślubne coraz arakcyjniejsze
Przewiń na górę