Rewelacyjna zabawa dzięki warsztatom!

Zawsze uważałam, że przedszkole jest idealnym sposobem na to, aby nasze dziecko już od najmłodszych lat nauczyło się integracji i rozwijało w sobie ekstrawertyczną naturę. Nie sądziłam jednak, że w dzisiejszych czasach przedszkola aż tak angażują się w rozwój swoich podopiecznych!

Zajęcia aktorskie na warsztatach w przedszkolu!

warsztaty dla przedszkoli warszawaKtóregoś dnia przeczytałam ogłoszenie, że w naszym mieście będą organizowane warsztaty dla przedszkoli Warszawa jest ogromnym miastem z mnóstwem przedszkoli, zatem początkowo myślałam, że warsztaty ominą małe przedszkole na niemalże jej przedmieściach do którego uczęszcza moje dziecko. Okazało się jednak, że i w naszym przedszkolu będą organizowane takie warsztaty. Bardzo mnie ucieszyła ta informacja i naprawdę byłam szczęśliwa, że moje dziecko będzie miało możliwość na rozwijanie swoich artystycznych umiejętności. Warsztaty były prowadzone z różnych dziedzin, a moja córeczka wybrała sobie zajęcia teatralne. Każdego dnia po zakończeniu zajęć wracała smutna do domu, a kiedy pytałam się, skąd taka minka, odpowiadała, że chciałaby na zajęcia mogłyby trwać cały dzień, bo tak świetnie się na nich bawi, że nie chce wracać do domu. Zaśmiałam się lekko pod nosem, a słowa córki jeszcze bardziej przekonały mnie o tym, jak profesjonalne są te zajęcia. Wiadomo, że dzieciaki, szczególnie te w młodym wieku, bardzo szybko się nudzą i ciężko jest skupić ich uwagę na jednej rzeczy, więc jeśli ktoś sobie z tym radzi tak doskonale, że moje dziecko chce brać udział w tego typu zajęciach przez cały dzień, to naprawdę świadczy o jego fachowym podejściu do całej sprawy.

Warsztaty obfitowały w mnóstwo występów. Znalazł się również akcent kabaretowy! Nie były to jednak takie proste przedstawienia, jakie ogląda się w przedszkolach. Dzieci mówiły pięknie wierszem, a ich dykcja i intonacja były naprawdę godne podziwu, biorąc pod uwagę ich wiek. Jestem pod ogromnym wrażeniem warsztatów, a także jestem wdzięczna bowiem dzięki nim moja córka odkryła w sobie prawdziwą pasję!

Rewelacyjna zabawa dzięki warsztatom!
Przewiń na górę