Przygotowujemy się do naszego wesela

Mój narzeczony jest z Poznania a ja jestem z Kalisza. Poznaliśmy się na studiach w Warszawie. Pół roku temu Michał mi się oświadczył. Cały czas zastanawiamy się jak zrobić ze ślubem. Każdy z nas jest z innej miejscowości i musimy pomyśleć o naszych gościach. Ja mam spora rodzinę. Praktycznie cała moja rodzina mieszka w Kaliszu.

Planujemy organizację wesela

wesele organizowane w KaliszuMój narzeczony nie ma aż tak dużej rodziny. Ostatecznie stwierdziliśmy, że wesele zorganizujemy w Kaliszu w mojej rodzinnej miejscowości. Moi rodzice bardzo się ucieszyli. Wesele organizowane w Kaliszu na pewno będzie dla nas bardziej korzystne jeśli chodzi o wydatki. Kalisz to mniejsza miejscowość i na pewno wszystkie wydatki związane ze ślubem będą niższe niż w Poznaniu czy w Warszawie. Wesele organizowane w Kaliszu będzie wymagało mniej formalności ode mnie. Moja mama jest na miejscu i ona wszystkiego dopilnuje. Postaram się być na bieżąco z właścicielką lokalu czy kwiaciarni a mama będzie mogła podejść jeśli pojawią się jakieś dodatkowe pytania i wszystko od razu będzie mogła wyjaśnić. Zależy nam żeby wesele było bardzo dobrze zorganizowane. Chcemy żeby goście byli zadowoleni z lokalu a także z jedzenia. Mamy już zamówiony zespół, który pięknie będzie dla nas grał i zachęcał wszystkich gości do zabawy. Już raz byliśmy na imprezie, na której zespół grał swoje hity i na prawdę wszyscy goście super się bawili przy ich muzyce. Ciesz e się, z e organizacja wesela już się posunęła na przód.

Wszystkie sprawy formalne mamy już załatwione. Mam nadzieje, że nasi goście będą zadowoleni z atrakcji, które dla nich przygotowujemy. Najbardziej ciesze się, że poznałam tak dobrego chłopaka, który będzie dla mnie wspaniałym mężem. Dba o mnie na każdym kroku i bardzo mi się to podoba.

Przygotowujemy się do naszego wesela
Przewiń na górę