Prowadzę sprzedaż pasów zawiesia

Prowadzenie własnego sklepu nigdy nie było rzeczą prostą i niewymagającą. Zwłaszcza, jeśli nie handlowało się mlekiem i chlebem, tylko sprzętami specjalistycznymi potrzebnymi w przemyśle i świecie biznesu. W tym przypadku nigdy nie można było mieć pewności co do tego, czy to, co mamy na stanie uda nam się sprzedać do końca miesiąca.

Mimo to wybrałem drogę sprzedawcy pasów zawiesia

pasy zawiesiaOczywiście nie jest to lekki kawałek chleba, ale od samego początku wiedziałem, na co się piszę. Wydawało mi się, że jest to nisza na polskim rynku, dlatego zdecydowałem się w to uderzyć. Okazało się, że miałem rację – był czas, że moje pasy zawiesia schodziły z magazynu jak szalone. Pozwoliło mi to na zrobienie zapasów, które wykorzystałem podczas kryzysu. Dziękując sobie w duchu za zapobiegliwość również po tym, jak kryzys przeminął udało mi się w dalszym ciągu sprowadzać do kraju zawiesia i sprzedawać je w cenie wyższej o moją marżę. Wszystko szło pięknie i gładko aż do momentu, w którym do kraju weszła wielka firma, która miała zawiesia w znacznie niższej cenie ode mnie. W końcu był to producent tych zawiesi – nie było to niczym dziwnym. Musiałem naprawdę się wysilić, by znaleźć wyjście z tej sytuacji. Poszerzyłem swoją ofertę również o inne produkty i zacząłem sprzedawać zawiesia pasowe w zestawach razem z innymi oferowanymi przeze mnie rzeczami. Był to strzał w dziesiątkę – moje zawiesia znów zaczęły być pożądane na rynku. Obecnie mój sklep radzi sobie całkiem dobrze – nie zarabiam milionów, ale też nie zlizuję farby ze ścian. Wszystko jest wyśrodkowane i stabilne.

Wiem, że dobrze zrobiłem decydując się na rozpoczęcie własnej działalności. Było to znacznie lepsze niż jakakolwiek praca na etacie. Nie tylko zarabiałem więcej, ale miałem to poczucie, że nie zarabiam na czyjeś marzenia, a tylko i wyłącznie na własne.

Najnowsze informacje na http://alotex.pl

Prowadzę sprzedaż pasów zawiesia
Przewiń na górę