Projekt ulotek dla lakiernika

lakiernik

Od wczoraj czekam na informację od zleceniodawcy mojego projektu graficznego. Dokładnie mówię o tej firmie z Białegostoku. Pamiętacie, jak pisałem o tej firmie co ma części ford? Tak, ta co potrzebowała katalogu na giełdę samochodową, bo posiadała również samochody używane i często je w takich miejscach wystawiała.

Białostocki lakiernik i pokazanie jego pracy

lakiernikJedna z największych tego typu w Białymstoku. Przygotowałem kompletny katalog, w którym był nawet opisany lakiernik, tejże firmy, pokazane było jak wygląda jego praca i jak świetnie przeprowadza renowację starszych modeli. Trzeba przyznać, że katalog wyszedł mi całkiem przyzwoicie. Opisałem tam wszystko co klient powinien wiedzieć jaki jest auto serwis tej firmy. Kto wie, może nawet będzie chciał sprzedać, wymienić, albo po prostu naprawić swój samochód. Auto klimatyzacja w tej firmie również jest oferowana, dlatego w pierwszym rzędzie sprzedawane są samochody z pełnym wyposażeniem. Katalog przed wydrukiem bardzo się spodobał handlowcom i samemu zarządowi firmy. Jednak umówiłem się z jednym z handlowców aby powiedział ile katalogów zeszło i jaki był ich skutek, odbiór i ile nieszczęsnych znalazł w koszu na śmieci. Wiecie jak jest, nie są to białe kruki, po prostu mają informować klientów jakie ten auto serwis prowadzi usługi. Skupię się tylko trochę na osobie jaką jest lakiernik białystok, możecie w to nie uwierzyć, ale ten człowiek skończył w Białymstoku wydział teatralny, jest lalkarzem. Ale to już inny temat.

W każdym razie jako, że nowością w firmie jest auto klimatyzacja i to powinno się szybko sprzedać, prawie jak te części ford, dzięki którym firma zaczęła się rozwijać. Samochody używane to druga branża w której mój zleceniodawca zaczął się obracać z bardzo pozytywnym efektem. Liczę, że niedługo się ktoś odezwie!

Projekt ulotek dla lakiernika
Przewiń na górę