Prezenty świąteczne podobają się klientom

 

Nasza firma jest bardzo znana w naszym mieście. Współpracujemy z  wieloma klientami. Pracuję w ubezpieczeniach i ubezpieczamy nieruchomości a także samochody i chociażby wyjazdy naszych klientów. Klienci mają do nas spore zaufanie i my staramy się codziennie robić wszystko żeby tak właśnie zostało.

Rozdajemy świąteczne paczki klientom

paczki świąteczne dla klientówPonieważ jest grudzień i święta zbliżają się coraz szybciej nasza przełożona wpadła na pomysł żeby dla naszych klientów przygotować upominki świąteczne. Na pewno taka niespodzianka spodoba się klientom i będzie im się jeszcze lepiej z nami współpracowało. Każda osoba ma od nas otrzymywać paczki świąteczne. Paczki świąteczne dla klientów nie są duże ale bardzo interesujące. Każdy dostanie zestaw małych kosmetyków. Mamy dwa zestawy przygotowane dla kobiet i dla mężczyzn. Kosmetyki są zapakowane w gustowna oczywiście firmowa torebeczkę. Paczki świąteczne dla klientów są wysokiej jakości. Kosmetyki są dostosowane do każdego rodzaju skóry, nie uczulają i można je śmiało polecić każdej osobie. Na pewno klienci ucieszą się z takich niespodzianek. Paczki świąteczne cieszą się sporym zainteresowaniem. Zauważyliśmy, że przed świętami mamy więcej klientów, którzy doceniają nasza akcję promocyjną. Upominki są trafione w dziesiątkę. Przekazałam mojej szefowej, że wiele osób cieszy się ze świątecznych prezentów, które otrzymują za współpracę z nami. Moja szefowa wiedziała, ze tak będzie

Prezenty świąteczne i cała ta magia przed świętami dobrze działa na każdego.Warto doceniać stałych i nowych klientów, Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach jest spora konkurencja i trzeba dbać o każdego klienta żeby go nie stracić. Cieszę się, że mam przyjemność pracowania w tej firmie bo mogę się rozwijać i uczyć nowych rzeczy.

 

Prezenty świąteczne podobają się klientom
Przewiń na górę