Pracuje w sklepie i serwisie komputerowym

serwis komputerowy

Mam na imię Weronika. Mam trzydzieści jeden lat. Jestem zatrudniona w sklepie komputerowym sklep komputerowy znajduje się w centrum handlowym. Dzięki temu mamy wielu klientów. Naszymi klientami zazwyczaj są mężczyźni.

Serwis komputerowy – nowa oferta

serwis komputerowyTrzeba przyznać, że oni o bardziej interesują się komputerami, grami i różnymi programami. Ja pracuję na kasie i obsługuję klientów. Jeśli ktoś ma jakieś profesjonalne pytania to kieruje do odpowiednich specjalistów. Specjaliści oferują naszym klientom serwis komputerowy. Mój właściciel dwa miesiące temu zdecydował się także na pogotowie komputerowe. Często klienci maja problemy z komputerami po godzinach otwarcia sklepu. Wówczas nasi specjaliści są pod telefonem. Mają dyżury i jeśli jest zgłoszenie od klienta o awarii to jada do niego i w miarę możliwości starają się rozwiązać problem na miejscu. Jeśli nie ma takiej możliwości sprzęt jest dostarczany do naszego sklepu i wówczas są zamawiane odpowiednie części. Sklep komputerowy dobrze się rozwija. Właściciel właśnie postanowił otworzyć kolejny sklep w galerii na końcu naszego miasta. Koszalin to spora miejscowość i wiele osób specjalnie jechało do naszego sklepu z drugiego końca miasta. Właściciel nie chce żeby klienci decydowali się na konkurencję dlatego postanowił otworzyć drugi sklep komputerowy. Zatrudnił już najlepszych specjalistów w branży. Nowy sklep będzie świadczył dodatkowe usługi. Między innymi montaż anten satelitarnych. To podobno usługa, która jest ostatnio bardzo poszukiwana przez klientów. Właściciel zdecydował się także na montaż monitoringu. Zainwestował w sprzęt wysokiej jakości.

Zlecił przygotowanie reklamy agencji reklamowej. Właśnie wysłał mnie po odbiór ulotek i katalogów. Lubię moją pracę i cieszę się, że nasza firma się rozwija. Jeśli chodzi o tematykę serwisów komputerowych, polecam http://www.gigabyte.net.pl.

Pracuje w sklepie i serwisie komputerowym
Przewiń na górę