Praca po studiach w firmie rachunkowej

firma rachunkowa

Rok temu skończyłam studia. Głównym, kierunkiem, na jaki wykształciłam się właśnie na studiach była księgowość, dlatego też w tym zawodzie postanowiłam poszukać sobie pracy.

Warszawska firma rachunkowa i moje zatrudnienie

firma rachunkowa Wiadomo, jak jest, że łatwo nie jest znaleźć pracę, a można nawet powiedzieć, że jest to bardzo trudne w tych czasach, zwłaszcza dla osoby, która jest świeżo po studiach i nie ma dużego bagażu doświadczeń, jednak ja nigdy się nie poddawałam i zawsze miałam w sobie dużo optymizmu, więc szukałam. W końcu myślę sobie, że jestem inteligentna, poza tym umiejętności, takie jak na przykład prowadzenie księgi przychodów i rozchodów miałam nie chwaląc się w jednym małym paluszku. Ogólnie trochę się zniechęciłam, ponieważ ciężko jest znaleźć cokolwiek, niby zatrudniła mnie można powiedzieć, że dorywczo jedna stołeczna firma rachunkowa warszawa. Na początku było ok można powiedzieć. Firma ta prowadziła coś takiego, jak tania rachunkowość i na początku owszem byłam zadowolona, jednakże w stolicy za otrzymywane od nich pieniądze ciężko było wyżyć, a poza tym ja mam wyższe wykształcenie i posiadam większe umiejętności, także w tej firmie szczerze mówiąc, to nie mogłam się za bardzo realizować, ponieważ zadania te były dla mnie łatwe i nie stawiano przede mną żadnych wyzwać, co dla mnie, jako młodej osoby, również jest bardzo ważne i na to również zwracam uwagę. Również bardzo ważne było to, że nie byłam zatrudniona właśnie w tej firmie na pełny etat, a byłam zatrudniona tylko dorywczo na jednej z tak zwanych „umów śmieciowych a zależało mi na tym żeby po prostu mieć stałą stabilną pracę żeby po prostu jak normalny człowiek pracować na pełen etat i zarabiać nie mówię o milionach ale po prostu godziwe pieniądze które zapełnią mi stabilizację. Dlatego też postanowiłam się stamtąd zwolnić i szukać pracy nadal.

Liczę że któregoś dnia zatrudni mnie jakieś renomowane biuro rachunkowe w warszawie i dzięki temu nareszcie będę miała pracę swoich marzeń. Jak już wcześniej wspominałam jestem pozytywnie nastawiona do życia więc liczę że właśnie taką pracę znajdę.

Praca po studiach w firmie rachunkowej
Przewiń na górę