Potrzebowałem reklamy mojej firmy w Katowicach

Od kilku lat jestem właścicielem prężnie rozwijającej się firmy. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów i zapewnić im usługi najwyższej jakości otwieramy swoje oddziały w kolejnych dużych miastach w Polsce. Dużą rolę w rozwoju przedsiębiorstwa była profesjonalna reklama na rynkach lokalnych. Tak samo chciałem postąpić w przypadku mojej najnowszej filii.

Poszukiwania profesjonalnej reklamy w Katowicach.

reklama katowiceKolejna siedziba otwierała się w Katowicach. Był to pierwszy oddział w tym rejonie kraju. Gdy byłem w tym mieście pozałatwiać sprawy, które wymagały mojej obecności, pieczątki czy podpisu postanowiłem również rozejrzeć się za firmami, z którymi mógłbym nawiązać długoterminową współpracę. Jakie było moje zdziwienie, gdy zobaczyłem jak wiele przedsiębiorców oferuje usługi takie jak profesjonalna reklama Katowice zdecydowanie stały w ostatnich latach jednym z najbardziej nowoczesnych miast w Polsce. Zadzwoniłem do paru firm, których oferta mnie zainteresowała. Dopytałem o szczegóły współpracy. Zależało mi głównie na reklamach w lokalnych gazetach, zarówno klasycznych jak i wersjach elektronicznych, miłym dodatkiem byłaby również reklama w lokalnym radiu. Zdobyte informacje przeanalizowałem pod kątem opłacalności, jakości usług oraz oferowanych zasięgach reklamy. Jedna z ofert wybijała się z pozostałych, oferowała wysoką jakość reklamy w wielu mediach z dużymi zasięgami w bardzo atrakcyjnej cenie.

Nie tracąc czasu umówiłem się na spotkanie aby sfinalizować umowę. Po miesiącu przygotowań wszystkich artykułów, zdjęć oraz filmów reklamowych, mieszkańcy Katowic mogli dowiedzieć się o usługach mojej firmy na wiele sposobów. Było to widoczne po liczbie unikalnych użytkowników na naszej stronie oraz rosnącej liczbie zamówień. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy.

Potrzebowałem reklamy mojej firmy w Katowicach
Przewiń na górę