Portfel skórzany w prezencie

Niedawno świętowałam trzecią rocznicę związku z moim chłopakiem. Zabrał mnie do naszej ulubionej restauracji gdzie odbyła się nasza pierwsza randka. Oprócz bardzo smacznej kolacji dostałam od niego jeden duży prezent i kilka małych upominków. Prezentem był nowy portfel.

Mój chłopak wybrał dla mnie piękny portfel

portfele skórzane damskieKolacja rocznicowa była naprawdę cudowna. W trakcie tej kolacji mój chłopak powiedział, że w sklepie portfele skórzane damskie były w tak wielu modelach, że kompletnie zgłupiał podczas wybierania i zajęło mu to strasznie dużo czasu. W wyborze próbowała pomagać mu ekspedientka ale według niego tak naprawdę to bardziej mu przeszkadzała. Właściwie to muszę przyznać, że ucieszyło mnie to, że spędził tak dużo czasu nad tym żeby wybrać dla mnie ten najlepszy według niego portfel. To urocze. Druga rzecz, o której muszę wspomnieć to to, że wybieranie poszło mu naprawdę dobrze i warto było postać trochę w sklepie. Portfel, który mi kupił jest naprawdę fenomenalny i totalnie w moim guście. Bardzo lubię delikatny dizajn, ale jednocześnie też uwielbiam róż, złoto i frędzle. Portfel od mojego męża był po prostu kwintesencją tych trzech rzeczy. Skórzany portfel ma pozłacany zamek, który świetnie wygląda w połączeniu ze skórą. Do portfela przyczepiony jest brelok w postaci dużego frędzla, którym uwielbiam się bawić kiedy mam portfel w ręce. Wszystko to naprawdę świetnie współgra ze sobą i tworzy piękny dizajn, którym jestem zachwycona.

Mój nowy portfel jest po prostu boski. Nie tylko świetnie wygląda ale jest też bardzo pojemny. Podoba mi się jego wygląd, ale również to, że widać po nim na pierwszy rzut oka, że jest to porządny portfel. Dzięki temu, że jest tak solidny mam pewność, że będę mogła go używać przez naprawdę długi czas.

Portfel skórzany w prezencie
Przewiń na górę