Pokarm dla koni jest bardzo ważny

Moja córka ostatnio zaczęła interesować się jazdą konną. Zaczęło się od jej wizyty w stajni z koleżanką z klasy. Amelka ma swojego konia bo jej mama bierze udział w różnych zawodach. Bardzo się ucieszyłam, że Ilona wzięła ją ze sobą i nawet Julka sama jechała na koniu oczywiście była obok niej mama Amelki i wszystkiego pilnowała. 

Zdecydowałam się zapisać córkę na jazdę konną

pokarm dla koniJulka od kilku dni mówiła nam tylko o koniach. Wypożyczyła nawet sobie książkę o koniach i ją całą praktycznie od razu przeczytała. Chyba jeszcze nigdy nie zaangażowała się w żadne zajęcie dodatkowe tak bardzo. Zadzwoniłam do mamy Amelki i podpytałam się o takie zajęcia. Miałam trochę obaw, czy to na pewno jest bezpieczne dla moje córki. Zostałam zapewniona, ze jazda konna w tej stajni jest bezpieczna. Są zatrudnieni wykwalifikowani nauczyciele, którzy dużo czasu poświęcają dzieciom. Pokazują im jak powinno się traktować konia, jak go czyścić i karmić. Julka ostatnio nawet na zajęcia kupiła pokarm dla koni. Nauczycielka powiedziała jej co może kupić i co będzie dla nich najlepsze. Cieszyła się jak karmiła konie a ja miałam satysfakcję, ze mogłam sprawić córce dużo radości godząc się na jej uczestniczenie w tych zajęciach. Córka po kilku zajęciach całkiem fajnie sobie radziła. Byłam z niej bardzo dumna. Powoli zaczęłyśmy kompletować strój do jazdy konnej. Julka cały czas opowiadała nam o koniu na którym uczyła się jeździć.

Wiedzieliśmy co lubi jeść i jaki pokarm najbardziej smakuje. Ja nigdy nie miałam możliwość w dzieciństwie żeby brać udział w takich zajęciach. Teraz już wydaje mi się, że jestem za stara na takie atrakcje ale córka przekonuje mnie żeby chociaż spróbowała. Może się kiedyś na to skuszę i pokażę córce że się nie boję i jestem odważna. 

Pokarm dla koni jest bardzo ważny
Przewiń na górę