Piszę wypracowanie na temat nagrobków

nagrobki

Na lekcji języka polskiego nauczyciela pytała każdego z nas o to kim chcielibyśmy zostać w przyszłości. Mieliśmy opowiedzieć o swoich planach i uzasadnić dlatego dany zawód nas interesuje.

Nagrobki i technologie

nagrobkiJa zawsze chciałem produkować nagrobki i prowadzić własny zakład kamieniarski w Warszawie, o czym właśnie powiedziałem. Każdy z uczniów odpowiedział na zadane pytanie a pod koniec lekcji nauczycielka kazała nam w domu napisać wypracowanie na temat naszego przyszłego życia zawodowego. Mnie bardzo interesują klasyczne nagrobki z Warszawy i wiedziałem, że napisanie wypracowania nie będzie stanowiło dla mnie żadnego problemu. Wiem doskonale już teraz jak należy produkować nagrobki i jakie technologie są stosowane. Co więcej, postanowiłem, że zaprojektuję ekskluzywne nagrobki a projekt dołączę do wypracowania. Ja bardzo poważnie traktuję tę branżę i chce w wypracowaniu przedstawić jak ważne są dla mnie nagrobki, które będę na pewno produkował. Moje wypracowanie zacząłem pisać od razu po lekcjach. Wracając ze szkoły w mojej głowie pojawiło się mnóstwo ciekawych pomysłów i każdy z nich chciałem wykorzystać. Na pewno opiszę nagrobki podwójne, ponieważ ich produkcja jest nieco bardziej skomplikowana. Pewnie zaskoczy was, że moja wiedza jest tak obszerna ale zapewniam, że nikt w mojej rodzinie nie ma firmy gdzie produkuje się nagrobki. Wszystkie informacje uzyskałem zupełnie samodzielnie. W przyszłym roku mamy zapisać się na jakieś praktyki i mam nadzieję, że przyjmie mnie jakiś zakład kamieniarski w Warszawie, żebym mógł jeszcze nabrać doświadczenia i nauczyć się jak wykonać nagrobki, które będą odporne na różne czynniki zewnętrzne.

Wypracowanie, zresztą jak sądziłem to napisałem w jeden wieczór. Wiedziałem co pisać i dlatego poszło mi wszystko tak bardzo sprawnie.

Piszę wypracowanie na temat nagrobków
Przewiń na górę