Pamiątkowa sesja ślubna

 

Ślub to ważne wydarzenie w życiu każdej z par, która w obliczu Boga przysięga sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską, do końca swojego życia. W tym dniu najważniejsza jest Młoda Para. Jednak oprócz nich, wśród gości znajdują się równie ważne osoby takie jak rodzice pary młodej, dziadkowie czy chrzestni.

Pamiątkowa fotografia z rodziną

pamiątkowa fotografia ślubnaPrzygotowań do tego wyjątkowego dnia jest wiele. Trzeba zarezerwować odpowiednią salę, wybrać dekoracje, kwiaty czy fotografa. Zanim jednak się do niego wybierzemy, zastanówmy się, z kim chcielibyśmy mieć zrobione zdjęcia. Pamiątkowa dobra fotografia ślubna musi być wyjątkowa tak samo jak najważniejszy dzień w naszym życiu. Dla ułatwienia niech każdy z Was napiszę listę najważniejszych osób zarówno po stronie Pana Młodego jak i Panny Młodej. Taka lista bardzo ułatwi zadanie fotografowi podczas wesela. Warto też zamieścić przy imieniu i nazwisku danej osoby jej fotografię dzięki której będzie mu łatwiej rozpoznać naszych najważniejszych dla nas gości. Powinniśmy się też zastanowić nad tym, czy chcemy tak zwane „zdjęcia spontaniczne” czyli takie, że to osoba nie wie o tym, że jest fotografowana czy raczej chcemy zdjęcia do których będziemy pozować. Możemy ustalić z nim również czy podczas trwania przyjęcia weselnego chcemy zdjęcia uchwycone a może w towarzystwie najbliższych nam osób. Podczas przyjęcia weselnego pamiętajcie o fotografiach grupowych. Jeżeli boicie się, że w związku z przygotowaniami oraz ze zdenerwowaniem, które będzie Wam towarzyszyło zapomnicie o takich zdjęciach poproście fotografa, aby o tym pamiętał.

Fotografia ślubna to utrwalenie emocji, uczuć oraz szczęścia jakie nam towarzyszy w tym najważniejszym dla nas dniu. Zdjęcia będą dla nas pamiątką przez wiele lat. Będziemy mogli na nie patrzeć i wspominać oraz opowiadać naszym dzieciom jak wyglądało nasze wesele.

 

Pamiątkowa sesja ślubna
Przewiń na górę