Oferuję klientom ekogroszek

Moja koleżanka jest przedstawicielem handlowym. Pracuje dla sporej firmy i jest bardzo zadowolona ze swoich służbowych obowiązków. Koleżanka kiedy dowiedziała się, ze ja straciłam pracę zaproponowała mi pomoc. U niej w firmie szukają dodatkowych osób i zaproponowała mi posadę przedstawiciela handlowego.

Sprzedaję ekogroszek

ekogroszek workowany na terenie ŚląskaJa mam prawo jazdy ale długo nie jeździłam samochodem. Postanowiłam jednak się zgodzić na zaproponowane warunki. Sprzedaż ekogroszku na pewno nie jest łatwa. Będę musiała się sporo nauczyć ale firma, w której będę pracowała razem z koleżanką oferuje swoim wszystkim pracownikom szkolenia i kursy przygotowujące do pracy. Pracę zaczynam w przyszłym tygodniu. Teraz czeka mnie tydzień szkolenia. Ekogroszek workowany na terenie Śląska będzie sprzedawany przeze mnie już od poniedziałku. Dostałam swój region i będę musiała z tygodnia na tydzień realizować określone normy, które zostały mi przydzielone przez mojego właściciela. Szkolenie z ekogroszku było bardzo interesujące. Sporo się dowiedziałam o tym materiale. Mam nadzieję, żę będę potrafiła zdobytą wiedze przekazać moim klientom i zachęcić ich do zamawiania ekogroszku. Moja firma oferuje niskie ceny więc nie powinnam mieć ze sprzedażą żadnego problemu. Na razie muszę się przekoanć czy sama będe potrafiła wykonywać te obowiązki. Koleżanka powiedziała, że mogę liczyć na jej pomoc więc mi trochę ulżyło. Po pierwszy tygodniu stwierdziłam, ze praca nie jest trudna i całkiem dobrze sobie radze.

Była m zadowlona z efektów, które uzyskałam. Sprzedałam sporo materiału. Przełożony mnie pochwalił i zmotywował do osiągania jeszcze lepszych wyników. Ekogroszek jest bardzo dobrym materiałem i chyba ta świadomość pomaga mi w uzyskiwaniu dobrych wyników. Mam pewnosc, że oferuję klientom dobry opał.

Oferuję klientom ekogroszek
Przewiń na górę