Odchudzanie aktorki i profesjonalny trening indywidualny

trening indywidualny

Od jakiegoś czasu pewna bardzo puszysta aktorka zaczęła się odchudzać. Robiła to oczywiście na oczach widzów. Opowiadała w telewizji co tydzień co robi i jakie są tego efektu. Rezultaty podawała i w kilogramach i w centymetrach.

Warszawski trening indywidualny jest ciężki

trening indywidualny Aktorka była na ścisłej diecie oraz miała treningi personalne codziennie. Opowiadała jaki profesjonalny trening indywidualny warszawa potrafi być ciężki. Jak to trener personalny dał jej w kość. Ile to czasu trener osobisty kazał ćwiczyć jej brzuszki. Efekty były widoczne i ta właśnie charakterystyczna aktorka z tygodnia na tydzień robiła się coraz to mniej charakterystyczna. Jej odmienność polegała na tym, że była puszysta. Wcześniej opowiadała w licznych wywiadach, że dobrze czuje się w swoim ciele. Jednak doszły do tego kwestię zdrowotne dlatego postanowiła coś z tym zrobić. Postanowiła zawalczyć o swoje zdrowie i o nową sylwetkę. Jak to nazywała chciała zostać nową, lepszą wersją samej siebie. Codziennie ćwiczyła i stosowała drakońską dietę. Rywalizowała sama z sobą by tylko móc przedstawić widzom jak najwyższe efekty swojej pracy. Łapała się już powoli na tym , ze nie myśli o niczym innym jak tylko o liczeniu kalorii i ciągłym treningu. Jedna wszyscy bardzo jej kibicowali widząc jej determinacje. Uważam jednak, ze zawodowo zaczęła dużo tracić. W końcu do tej pory była obsadzana w rolach puszystych, fajnych dziewczyn.

Teraz z każdym tygodniem według mnie wyglądała coraz gorzej. Zapadnięte policzki i takie przygaszone oczy i wychudzone ramiona. To nie ta sama aktorka jaką była kiedyś.

Odchudzanie aktorki i profesjonalny trening indywidualny
Przewiń na górę