Obozy językowe w Londynie

obozy językowe Londyn

Zbliżał się wielkimi krokami czas wyjazdu na obóz mojej siostry i mnie. W sumie cieszyłyśmy się i nie cieszyłyśmy się na zmianę. Ja bardzo przeżywałam fakt, że będę musiała lecieć samolotem.

Warto jeździć na obozy językowe

obozy językowe LondynBałam się aż tak wielkiej maszyny. Mama mówiła, że to nic strasznego i że na pewno jak tylko samolot wystartuje to mi się to latanie bardzo spodoba. Mi się wcale tak nie wydawało, ale nie miałam wybory,. W sumie na obozy językowe za granicą można się było dostać tylko samolotem. Wyjazd ten wiązał się z wieloma wyrzeczeniami dla naszych rodziców dlatego mimo wszystko starałam się nie pokazywać po sobie, że boję się latania i tak długiej rozłąki z rodzicami.
Najpierw leciałyśmy na obozy językowe na maltę, gdzie podobno jest pięknie. I rzeczywiście gdy tylko doleciałyśmy na miejsce okazało się, że jest cudownie. Ciepłe morze, wspaniała pogodna i naprawdę piękne krajobrazy. Byłyśmy z siostrą pod ogromnym wrażeniem. Obóz także zorganizowany był w taki sposób, że nauka języka polegała głównie na zabawie. W sumie nie odczuwałyśmy, że ktoś nas w jakikolwiek sposób zmuszał do nauki. I to było fajne. Później leciałyśmy na obozy językowe w Londynie, gdzie miałyśmy zobaczyć jak wygląda duże, nowoczesne miasto. Pamiętam, że wszystko było dla nas nowe. Zachwycałyśmy się nawet schodami ruchomymi, których nie widziałyśmy nigdy wcześniej. Może wydawać się to dziwne, ale naprawdę tak właśnie było. Londyn jest rzeczywiście pięknym miastem. Dużo czasu podczas tego obozu poświęcone było właśnie na zwiedzanie i poznawanie historii danych miejsc.

Uważam, że takie wyjazdy językowe sprawiły, że z siostrą wróciłyśmy odmienione. Miałyśmy poczucie, że możemy więcej i że na wiele więcej nas stać. Co miało swoje przełożenie w wynikach w nauce, szczególnie jeśli chodzi o języki.

Obozy językowe w Londynie
Przewiń na górę