O moim entuzjazmie do sesji korporacyjnej w firmie

sesje korporacyjne

Dziewczyny, ale jestem podekscytowana! Jutro do naszej firmy przyjeżdża fotograf korporacyjny i to nie byle jaki. Ten już robił sesje korporacyjne w takich firmach, że gdybym wam teraz napisała, to w życiu, ale to w życiu, byście nie uwierzyły.

Sesje korporacyjne są profesjonalne

sesje korporacyjne W każdym razie ten fotograf korporacyjny będzie robił zdjęcia z dziewczynami z hr, czyli ze mną też. Pamiętam jak w gimnazjum pozowałam do zdjęć mojej koleżance, miała pierwszy telefon komórkowy z aparatem i czułam się jak gwiazda. Dlatego jutro muszę wyglądać wyśmienicie i ten fotograf korporacyjny na pewno mnie zauważy. Oglądam sobie zdjęcia w internecie i widzę te sesje korporacyjne. Wszystkie laski są zrobione jak wieloryby biznesu. Dlatego wezmę do firmy trzy najlepsze garsonki, tę bluzkę z wcięciem, wiecie, że mam czym kusić. Kto wie, może jak porządna fotografia korporacyjna to i sobie z prezesem zdjęcie zrobię. Widziałam, że się do mnie uśmiecha szelmowsko, może chodziło mu właśnie o ten dzień, kiedy to fotograf korporacyjny przyjedzie do nas. Ech, mówię wam dziewuchy, przyjazd do Warszawy i praca w tej firmie to były moje najlepsze decyzje w życiu, a w każdym razie w ostatniej dekadzie. No więc jak będą sesje korporacyjne już zrobione, to się spytam tego fotografa, czy mi zdjęć nie zrobi, wiecie takie inne na profil. Dawno nikt profesjonalny nie robił mi zdjęć, a taki fotograf korporacyjny doskonale wie jak wykonać zdjęcie, żebym wyszła na kobietę sukcesu. Wiadomo, chciałabym, żeby Warszawa emanowała z każdego kąta mojego ciała. Tak właśnie, chcę aby te moje dziewczyny zazdrosne zobaczyły jak dzisiaj wyglądam.

Fotografia biznesowa to idealne narzędzie, do tego żeby fantastycznie wyglądać. No, jutro sesje korporacyjne i ja tutaj po nocach piszę. Ruszam się wyspać na jutro.

Więcej na studiomoko.pl

O moim entuzjazmie do sesji korporacyjnej w firmie
Przewiń na górę